Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nekem elegem van? Csak szerint...

Nekem elegem van? Csak szerintem nagyon bunkóság?

Figyelt kérdés

Szóval van egy régi haverom , akiből elegem lett szóval 2 éve az zavvart hogy volt egy nem tőkéletes barátnőm akit lehordott mindenek akit én nagyon szerettem.(Ö volt az első barátnöm) Én persze nem mondtam neki hogy sose volt még barátnőd + hogy szűz. Szóval Mostanság is le hord engem mindenek a szemem előtt , meg hogy belőlem bármi kitelik és nagyon szabadszáju , és nekem elegem lett ebből. Ráadásul ide jár Wifizni is , én meg sose mondtam neki hogy meny haza nincs neted meg ilyesmi. + beszólt hogy még az iskolát se végeztem el. Azért buktam meg mert a gyakorlatos tanár egész évben rám volt szállva. Szorongásom van és kicsit speciálisabb srác vagyok. És Mikor elegem lett belőle énis vissza szoltam neki hogy

szűzgexim meg ilyenek , akkor egyből visszafogott magából.

Szóval csak én érzem úgy hogy egy barátnak/havernak nem így kéne viselkednie ? ahogy ö csinálja. Sok bunkó beszólása volt már , én sose fikáztam hogy hogy élnek anyagilag meg stb. + azt is mondta a házunkra hogy a szenvedés háza és mostanság énis beszolók neki. De a legjobban az zavart mikor az első barátnőmet lehordta mindenek. Szóval ilyen helyzetben mit tennének? Bocsi a helyírási hibákért "gyorsan írok" vakírást alkalmazzok!

2009 óta így írok!



#pohár #álszentség #bunkóság #2 színű #szociális társadalom
2013. aug. 23. 22:51
 1/2 anonim ***** válasza:
A haverod a saját komplexusait palástolja azzal, hogy téged csesztet. Ne tűrd el, szólj vissza nyugodtan. Am jól gondolod, így nem viselkedünk olyasvalakivel, aki a barátunk, alighanem csak ki akar használni téged.
2013. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ő már 21 éves és még sose volt barátnője! Egyik barátnőm se volt csúnya de ö mindegyikbe talált valami kifogást + megjegyzést "Nem anyira csúnya" Mikor a barátnőm kérdezte hogy nézz ki szerinted a haverom azt mondta hogy csúnya!
2013. aug. 23. 22:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!