Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mitől jobb Budepest mint Szeged?

Mitől jobb Budepest mint Szeged?

Figyelt kérdés

Érdekelnének indokok miért jobb Budapest mint Szeged a fiatalság számára. Egy ismerősömmel azon vitatkozunk, hogy kinek jobb továbbtanulni, ő Szegeden és Budapesten tanulok.

Minden lehetséges érv érdekelne, közlekedés, szórakozás, stb... :D



2013. aug. 24. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Egyetlen igazán ütős érv van BP mellett, a mérete. 10x akkora, mint Szeged (pl. lakosságban). Ezzel nagyon sok minden jár együtt lehetőségek terén. Ha valamilyen egyedi, speciális, vagy nagyobb volumenű dolgot keresel bármilyen szempontból, legyen az üzlet, irodalom, szórakozás, képzés, turizmus, bármi, itt jóval nagyobb eséllyel megtalálod, mint Szegeden.

Ettől még Szegeden előfordul, hogy a kevesebből többet hoznak ki :P

2013. aug. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Fiatalok számára én Szegedet javasolom, főleg csajozás szempontjából:

Miért jó szegedi lányokkal szexelni? Mert nem azt mondják, hogy mégeccer, hanem mégöccör. :D

(Ez itt a vicc helye volt.)

Igazából néhány munkáltató jobban elismeri a budapesti diplomát( ne kérdezd miért), de a szegedi egyetem is szép lassan hírnevet szerez magának.

2013. aug. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én Szegeden vagyok,szóval nincs összehasonlítási alapom, de én imádom,és semmiben sem szenvedek hiányt. :D nagyon jók az egyetemi bulik, kapunk kedvezményeket,bár most valamit szarakodnak a bérlettel,de szerintem még mindig sokkal olcsóbb,mint Budapest.
2013. aug. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!