Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden a Tápéi Nagy Lovarda...

Szegeden a Tápéi Nagy Lovarda vagy a Göndör sori Szabadidő Lovasklub a jobb?

Figyelt kérdés

Akinek bármi információja van ezekről a lovardákról, nagyom megköszönném. Vagy esetleg ha másik jó lovardát tud Szegeden, annak is örülnék.

Köszönöm!



2013. jún. 14. 09:22
 1/4 anonim válasza:
a legjobb a göndör sori! mindenképpen azt ajánlom én oda járok most éppen táborba a gondozók kedvesek, a lovak szelídek és aranyosak! mindenképpen!!!!!!!! :) sok sikert :)
2013. jún. 17. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 kincs148912 válasza:
Én a Tápéi Marathon Tereplovas cluba járok. Szerintem meg az a jó :)Ha versenyezni szeretnél akkor az edző is nagyon jó felkészítő, ha csak hobbyként akkor is tudom ajánlani.
2013. aug. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én a göndör sori lovasklubba járok és nagyon szeretem ! Az oktatók kedvesek és viccesek és a lovak is aranyosak ! Nem a legpuccosabb hely de én szeretem ! Futószáron , pónin illetve nagylovon fél óra 1500 ft , 1 óra 3000 ft ! Osztályban 1 óra 3000 ft ! Én ezt a lovasklubot ajánlom !! :)
2015. ápr. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Tápéi lovardát csak akkor ajánlom ha van 1 éved (vagy több) és 150000Ft (plusz még amit a lovas cuccokra költesz pl.:télen kesztyű, lovagló cipő/csizma, lovagló nadrág) amit ki szettnél dobni a kukába és kb egy év lovaglás után miután megtanultál rosszul lovagolni utána elkezdeni megtanulni helyesen lovagolni ugyan abba a lovardába csak a másik edzőnél.És nagyon lepukkant, csodálom hogy a lovak télen nem fagynak szét nincs is rendes bokszuk.

Én már fél évet és úgy kb. 66000Ft elpazaroltam rá.Ép most szeretnék átmenni a Szabadidő Lovasklubba.

2017. jan. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!