Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni a zsidót a magyartól?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 09:50
1 2 3 4
 11/37 A kérdező kommentje:
Ne hogy már ne lehessen feltenni egy ilyen kérdést...ennyi erővel minden kérdést,választ is jelentsetek amiben elhangzik a cigány vagy roma kifejezés...
2013. aug. 28. 12:35
 12/37 anonim ***** válasza:
100%

Vannak "tipikus" vonások, vagy "tipikus" öltözködési szokásos, vagy "tipikus" viselkedés... de az esetek nagy részében nem lehet megkülönböztetni :)


Hogy értsd mire gondolok:

első ránézésre zsidók:

[link]


első ránézésre magyar:

[link]


de mondjuk erről a képről meg nem mondod, hogy zsidó, magyar, német, angol vagy akármi:

[link]



Ja, ez meg biztos, hogy se nem magyar, se nem zsidó:)

[link]

2013. aug. 28. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 mustafa33 ***** válasza:
100%
Ha nem tudod, akkor nincs is szükséged rá.
2013. aug. 29. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
81%
Pl. arról, amit ír!!!!!
2013. aug. 29. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim válasza:
49%
Hát az biztos hogy nem az orrméretéről, ahogyan azt sokan gondolják. Nekem is nagy az orrom valami betegségből kifolyólag, mégsem vagyok zsidó, ahogy a szüleim és a nagyszüleim sem. Sőt Jobbikos vagyok, na ehhez mit szólsz?
2013. aug. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
0%

Ha a main-stream médiában szerepel, a tetteiről, beszédjéről és ábrázatáról.

Mivel egy külön fajt képviselnek, a szefárdokat és askenáziakat nyilván könnyebb, mert a rövidlátóknak csak az lehet egyértelmű, de a kazár(cionista), asszimilálódott és módszeresen keveredetteket már nehezebb. Ehhez jó emberismeret és sok valós történelmet kell tanulmányozni.

[link]

Én csupán azt nem értem, hogy miért gyűlölik őket minden földrészen. Nyilván okok van rá, de vajh miféle, amivel így kiérdemelték?

2013. szept. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
56%

16- ártatlanka kérdésecskédre: az Antartkiszon nem gyűlölik. És jó hely lehet, mert ott senki sem gyűlöl senkit. Komolyra fordítva 16:

Tábor Ádám A zsidóság két útja c. könyvét ajánlom. Benne van, miért támadt ilyen erősen fel a gyűlölet, és hogy estek ennek azok, akik az egészben ártatlanok, áldozatul. És azt is meg lehet érteni a zsidó szerző könyvéből(könyvtárból lehet megszerezni, sajnos nincs fenn), hogy a gyűlölködés miért nem vezet semmi jóra.

Már, ha ez érdekel valakit.

2013. szept. 1. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim válasza:
37%

Ajánlom a következő könyvet mindenki figyelmébe, ebben benne van a válasz:

Dövényi Nagy Lajos: Tarnopolból indult el (Kiadó: Gede Testvérek)

És igen olvasni, olvasni: tisztul a kép.

2013. szept. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarod származás szerint megkülönböztetni az

embereket? A viselkedésük, magatartásuk,tevékenységük,

társadalmi hasznosságuk döntse el milyen emberről van szó.

Én ismertem nagyon kiváló cigány embert, dolgoztam együtt

szorgalmnas nagy tudású zsidó emberrel akiket életem végéig megőrzök jó emlékezetemben.

Nézz szét a világban és látni fogod pl.,hogy mennyi kiváló

néger színész van, mennyi kiváló zsidó tudós van és hosszan lehetne sorolni a példákat.Nem az a fontos, hogy milyen származású, hanem az, hogy milyen eredményeket ért el.Gondolkodj el ezeken és általában gondolkodj mielőtt kérdezel!!

2013. szept. 3. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 Rosenfeld Ferenc válasza:
47%
Sokat kell olvasni. Nem csak index irodalmat, amit a természetesen zsidónyomásra tettek indexre, de olvass például Bibó Istvánt, aki nagyon sokat foglalkozott a kérdéssel. De olvashatsz zsidó írókat is, akik szintén megkülönböztetik magukat - másoktól. A szakállas, kalapos, tetühintás, lódenkabátos ortodoxot egyszerű megismerni. Ők zsidók. Más nem öltözik így a világon még viccből sem. Farsangon is csak zsidók öltöznek zsidónak. A magyar már nehéz kérdés. Erre vonatkozólag azt lehet mondani, hogy a magyar egy magatartás, nem kimondottan faj. Azért is lehet ezt állítani, mert történelmünk kezdetétől nem tiszta, hogy egy nép lennénk-e illetve tényszerűen -hangsúlyozom modern vélekedések szerint - Keleti (Ázsiai) nép vagyunk, ami erős keveredést mutat szláv és germán népekkel, de számomra az iráni-turáni-türk (arya) származás a támogatható. Az nagyjából biztos, hogy nem vagyunk sémi nép a zsidó viszont kimondottan az. Ez viszont már inkább antropológiai kérdés, ott esetleg még találhatsz válaszokat.
2013. szept. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!