Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megkülönböztetni...

Hogyan tudom megkülönböztetni a zsidót a magyartól?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 09:50
1 2 3 4
 21/37 Gálné Nyári Emese válasza:
53%

A kérdés jogos, csak kissé hülye aki ilyesmit kérdez.

Egy vicces történettel válaszolok:

Egy arab televízió küldöttsége érkezik a Magyar Televízió óbudai gyártóbázisára, ahol egy népes MTVA fogadóbizottság várja őket.

Megérkezik a busz, először az arabok biztonysági emberei szállnakli, majd rémülten ordítanak a delegációjuk vezetőjének:

- Főnök! Árulás történt! Zsidó fogságba kerültünk!


Kapcsold be valamelyik kincstári tv-adót és a kérdésedre máris láthatod a választ!

2013. szept. 4. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
Hosszú az orra. Olyasmi mint a Gyurcsány nak
2013. szept. 4. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim válasza:
69%
Ha ledobsz egy marék érmét mag tudja mondani a pontos összeget (pusztán csilingelésből)
2013. szept. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim válasza:
Szervusztok! Soxor lepek be, olvasgatom a kerdeseket-valaszokat-de ritkan reagalok. Minthogy az emberek gondolkodasmodjaban is nagy a szoras, ugy a kerdesre jovo reeakciok is igen elteroek. Teny , hogy a zsido kozosseg -tortenelmukbol adodoan ZART (bar a kirakat mast mutat) OSSZETARTO (akkor is, ha ez mas emberek hatranyara valosul meg -allaspalyazat, tovabbkepzes, stb), es a kivülallok iranyaban BIZALMATLAN (ez is alaposan leplezik). Nem a zsido vallasossagot kell alapul venni (az csak a jo urugy) hanem a ZSIDO EMBERT. ---Elkepesztonek talalom egyebkent, hogy vajon, miert nem lehet kulturkorokben feltenni azt a kerdest, amelyet most itt ragunk? Miert "illik" a kerdes feltevesetol felhaborodni? A kerdezo SENKIT nem sertegetett, senki nem szapult. Feltett egy higgadt kerdest. Mit kellett volna tennie? Affektälnia, hogy "izraelita emberfajta"? Vagy "Jehovista embermodell" ? Nem igazan ertem, miert kellene mast mondania? A zsido-az zsido. A cigany az meg cigany (ah! vagy "ujmagyar" ?! ) a neger meg neger, es ezzel SEMMI rosszat nem mondtam. Az szegyellje magat a pruderiaja miatt, akit ez sert. Angliaban Viktoria kiralyno idejeben uri korokben padloig ero teritovel takartak le az asztalokat, mert szegyen volt tudomast venni arrol, hogy valaminek LABA van... De volt tortenelmi korokban egy olyan szerzetes, aki zokogasra fakadt, (s ket hetig bojtolt es imadkozott, ha valaki hangosan elpukizta magat-nem mintha en dijaznam a dolgot).... Na, ehhez hasonlitanam en azt a nagyokos Hatvannyolcaskat is, aki emelkedett kulturajaban es egojaban ugy kezdte a valaszat, hogy "Anyaad". Na, hat ember, te egy szellemi nulla vagy, hatvannyolc fokos szogben ferden athuzva. A helyirasomba pedig mielott beleakaszkodna valaki okoska, -nos SORRY, kulfoldi a betukeszletem, allitolag egesz jol beszelem az anyanyelvemet. ---Utolso gondolat: Hogy pedig a kerdesrol BESZELNI mennyire helyenvalo....Nos, nezzetek meg a statisztikat, hany ember szolt hozza a temehoz, s hanyan olvastak.
2013. szept. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:

"A zsido-az zsido. A cigany az meg cigany (ah! vagy "ujmagyar" ?! ) a neger meg neger, es ezzel SEMMI rosszat nem mondtam."


Szerintem te itt összekeversz dolgokat. Könnyű egy "négert" vagy "cigányt" a bőrszíne alapján megkülönböztetni. De hogyan különböztetsz meg egy togóit egy nigériaitól? És főleg minek? A kérdésben nincs kifejtve, miért kellene egyáltalán megkülönböztetni a zsidót a magyartól. Szerintem természetes, hogy egy bármilyen nemzetiségű vagy vallású valakiben, aki nincs teljes híján a történelmi ismereteknek, rossz érzést kelt egy ilyen kérdés.

2013. szept. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 mustafa33 ***** válasza:

Azért az ember szereti tudni ki kicsoda. Aká pozitív előítéletek miatt is.

Előző, nem tőled kérdezte Besenyő Evetke, hogy:

☺ - Apuuu, ha Dániában dánok laknak és Hollandiában hollandok, akkor Nigériában kik laknak? ☻

2013. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:

"Na, hat ember, te egy szellemi nulla vagy, hatvannyolc fokos szogben ferden athuzva"


-hahaha, sőt! bruhahaha :

de viccesen mutatkozol be te koma!

- az anyád kezdetű a 8-asra adott korrekt és kifinomult parafrázis volt. Most mivel kezdjem, ki a szellemi nulla? Hát Te, 24-eske.

Az 1-es választ adott. Minden további fölösleges és kártékony. Nektek köszönhetjük, hogy a világban telezokogják a hivatásos rettegők, hogy itt bizony milyen embertelen körülmények vannak. Majd jól bejön a "felszabadító sereg",mint anno a "dicsőséges szovjet hadsereg" és nézhettek, mint Rozi a moziban.

2013. szept. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy milyen körülmények között akarnád te a kettőt egymástól megkülönböztetni... Minek?
2013. szept. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

"Azért az ember szereti tudni ki kicsoda. Aká pozitív előítéletek miatt is."


Az, hogy ki kicsoda, az az egyéntől függ, nem pedig az etnikumtól, amihez tartozik.


Jó, akkor legyen Nigéria és Niger ;) így jobb? :)

2013. szept. 7. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 mustafa33 ***** válasza:
Csak mert Nigériát te keverted bele feljebb. Egyébként a nevét valóban róluk kapta. Mégsem neveztette magát átt akármire. Na ezért írtam amit írtam. És olvasd el válaszomat az első oldalon is. Mert hülye kérdésre és hulye témára hülye válasz jár.
2013. szept. 7. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!