Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi értelme annak, hogy bizonyo...

Mi értelme annak, hogy bizonyos emberek a nyaralásaikról felteszenek 100-200képet? Jó az nekik, ha ezzel dicsekedhetnek, nem szánalmas?

Figyelt kérdés
2013. aug. 28. 19:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ez a szokás. pl. múlt héten voltam Budapesten, találkoztam egy barátommal, és fényképeket is csináltunk. gondoltam, feltöltögetem fészbukra, de aztán jobb dolgom is akadt.
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
De, mondhatjuk rá. Ugyanakkor az is, hogy egy anonim oldalon erről teszel fel kérdést...
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja, meg ez napló is kicsit. felteszik, itt voltunk, megnézik ismerősök, de jó, bejelölik magukat rajta, ha rajta vannak, és beszélnek róla, hogy legközelebb együtt mennek, stb. ez egy újfajta kommunikáció lett.
2013. aug. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10 év múlva 4K minőségben tolják fel az üzenőfaladra a gyermekük születésének pillanatait:D
2013. aug. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Miért ne tennék fel erről kérdést?

Tudod nagyon irritáló, hogy az ember bas.ik valaszolni a masik levelére facebookon, de közben időt nem sajnálva töltöget fel képeket?!

2013. aug. 28. 19:29
 6/11 anonim válasza:

#4

Vagy egy 3D videó formájában. :D

2013. aug. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező téged eláraszt a sárga irigység. Attól, hogy te nem teheted meg, hogy elmész nyaralni nem kell ezért mást piszkálni, pláne nem mindenki mást... XD
2013. aug. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En csak par kepet szoktam feltenni, de szerintem nem szanalmas. Aki nem kivancsi ra nem nezi meg. En is igy szoktam, es nem irigykedek masokra. Plane nem arra, aki cseszik valaszolni egy uzenetemre. Ez is egy uj kommunikacios forma.
2013. aug. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha neked módodban állnál utazni, te is mindnkinek elmesélnéd. Nem dicsekvésből, hanm mert egy különleges élmény. Ezért én azt mondom, hogy nem szánalmas. Te vagy szánalmas és nemcsak az irigységed miatt, hanem mert annyira nincs gerinced, hogy rászólj az ismerőseidre, hogy "te, miközben a nyaralós fotóidat feltöltögetted, igazán válaszolhattál volna az üzeneteimre"


Én helyedben azon is elgondolkodnék, hogy miért nem válaszolnak, lehet, hogy nem akarnak egy ilyen kicsinyes alakkal szóbaállni..?

2013. aug. 29. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Nádszálkisasszony válasza:

Néhányat szoktam csak feltölteni de megmondom őszintén idén márt azt sem, mert valahogy kinőttem belőle. Az igazán közeli barátaimnak FB nélkül is meg tudom mutatni személyesen, vagy megosztom csak velük egy fotónézegető oldalon.


Úgy gondolom, hogy aki mind a 100-200 képet tölti fel az szerintem(!) azért csinálja mert társaságban ment nyaralni és nem pendrivon vagy egyéb privát megosztón szeretné odaadni hanem FB-n mert az elterjedtebb.


21/L

2013. aug. 29. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!