Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lassan négy éve már hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lassan négy éve már hogy együtt vagyok a partneremmel. Nagyon szeretem még mindig, de ő kevésbé. Sokat veszekedünk mostanában. Úgy gondolja már nincs értelme az egésznek. Esetlegegy bizonyos távollét helyrehozhatja az elrontott kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Eddig még sosem tartottunk szünetet és szinte mindennap találkoztunk.
2009. máj. 23. 22:33
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát ez nehéz ügy. Mi volt az ok, amiért veszekedtetek? Nincs netán a párod életében egy másik partner?

Most mindenképp javasolnék egyébként egy kis távollétet, mindkettőtöknek át kell gondolni a dolgokat, de ha kis idő elteltével továbbra is úgy gondolja a párod, hogy nem akarja folytatni, akkor ennyi, végülis rá nem erőszakolhatod a dolgot...

2009. máj. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szeretsz olvasni?-ha a válaszod igen akkor Arnold Mol-Házaspárbaj című könyve a legjobb megoldás.Konfliktuskezelésre tanít és csak ajánlani tudom;mert az én kapcsolatomban is rengeteg viharfelhő lett semmivé azért mert a párommal rengeteget tanultunk belőle.

Ha nem akkor megérdemled a szünetet-mert ez a könyv biztos megoldás lenne a problémátokra-és te nem veszed a fáradtságot, hogy elolvasd..

Szóval hajrá-első könyvtár vagy könyvesbolt, A SIKER GARANTÁLT :))

Ui: nem csak veszekedni nem fogtok többet hanem újra azt az érzést érzitek majd mint az elején: rózsaszín felhő és társai :)

2009. máj. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tényleg?
2009. máj. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
OFF: hú akkor ezt a könyvet megis veszem :D
2009. júl. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!