Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Már senki nem maradt rajtam...

Már senki nem maradt rajtam kívül?

Figyelt kérdés
Ahogy végigmegyek bárhol, az utcán, a metrón, boltokban, egyre inkább azt látom, hogy az emberek nagy része el van korcsosulva. Legyen az a viselkedésük, a fiatalok egymást alázzák, ettől lesznek jó fejek, de rengeteg felnőtt ember sem különb ennél. Az országunk gazdasági helyzete romokban, a miniszterelnökünk egy cigány származású ember. Hova fajul még ez a világ, miért nem lehet minden olyan, mint régen volt? Mikor még nem volt ennyi bűnözés, az emberek jó zenéken nőttek fel, és jó társaságok voltak?

2013. aug. 30. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez van:(
2013. aug. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz "régen" alatt?
2013. aug. 30. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyurcsány is cigány volt? Bajnai is? És a többi? És legnagyobb kutyák mik, cigányok? És az EU vezetői? Mik? Ugyan már! Provokatív kérdés megint.
2013. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Gyanítom, hogy velem nagyjából egykorú, húsz év körüli, vagy kicsit fiatalabb. Nos... alapvetően szubjektíven ítéled meg a világot. Ha eszembe jut a gyermekkorom, és hogy akkoriban milyen zenék voltak a slágerek a maiakhoz képest, meg úgy egyáltalán a "retro" Magyarország, én is ezt mondom. De tudom, hogy ezt a nézetet némiképp beárnyékolja az a tény, hogy a gondtalan, felelőtlen, összességében boldog gyerekkor szemövegén keresztül vizsgálom a dolgokat. A gyermekkorát mindenki szebbnek látja, mint a jelent. Még a nagyapám is, aki a második világháború idején volt tizenéves, és látta, ahogy a lakóhelyét repülőgéppel bombázták. Szóval nem a világ lett sokkal rosszabb, hanem inkább mi változtunk.

Egyébként azt hozzátenném, hogy Orbán nem most először miniszterelnök, '98-2002-ig is ő volt, és az például - az én szememben - egy nagyon jó időszak volt.

Az talán igaz, hogy az emberek hülyébbek lettek, de még ezt sem merném kijelenteni. Bűnözés meg mindig volt, a zene megint szubjektív dolog, bár az biztos, hogy régebben pl. egy VIVA TV színvonala magasan verte a jelenlegit.

21/L

2013. aug. 30. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezt annak az agyonmajmolt liberális világszemléletnek lehet köszönni,ami úton-útfélen fröcsög a médiákból. Kitermelve magából azt a sok agy mosott embert, akik szentül meg vannak győződve arról, hogy olyan életmódot kell folytatniuk amit a média bemutat.Higgyétek el, lesz ez még rosszabb is!
2013. aug. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Itt a környékemen ilyen nincs. Lakik a házban egy kigyúrt alak, akit tisztel az egész körzet. Hitvány külseje ellénre diplomatív, de ha csavargók vagy cigányok garázdálkodnak akkor oda vág nekik. Minden csak megszokás kérdése, kedves kérdező. Hófehérke miért fogadta el a banyától a retyós almát? Mert nem volt anyja aki megnevelje hogy idegenektől ne fogadjon el semmit. Itt ugyan ez van. Álj össze a barátaiddal akikkel közös nézőponton vagy és legalább a környéken tégy rendet. Ha mindenki ezt csinálná akkor újra rend uralkodna. Ámen
2013. aug. 30. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezt a miniszterelnökös dolgot nem provokációként hoztam elő, csak egy példa volt. Írhattam volna mást is, amitől hányingerem van, a fiatalok, a divat, hogy a sztárokat majmolják, ez a SWAG vagy minek nevezett baromság, de ez is csak egy példa a sok közül.
2013. aug. 30. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!