Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi volt életed legrosszabb...

Mi volt életed legrosszabb döntése? Megbántad?

Figyelt kérdés

2013. aug. 30. 07:05
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy, amikor lehetőségem lett volna külföldre menni, nem mentem... :(
2013. aug. 30. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nagyon sok ilyen van bár lehet akkor ugy gondoltam ez életem legrosszabb döntése, ezek nélkül nem lennék itt ahol.
2013. aug. 30. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Életem legrosszabb döntése az volt amikor otthagytam a sulit(nem jártam be, több száz igazolatlan stb...)Azt most hagyjuk, hogy miért de őszintén szólva nem bántam meg, csak ezzel a fejjel máshogy cselekednék.Ugyanis lettek volna lehetőségeim, csak gyerekként nekem erről gőzöm sem volt, és senki nem tájékoztatott..20/F


Eddig ez az egy "rossz" döntés volt az életemben, de valószínűleg lesz ennél komolyabb is...

2013. aug. 30. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Hogy beiratkoztam egy noname főiskolába, csak azért mert olcsóbb volt mint a BGF. Azóta szívok minden állásinterjún, mert senki se hallott róla.

Ja és persze a suli is jó sz@r volt, nemtörődöm noname tanárokkal...

2013. aug. 30. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Az hogy rendőr lettem és teljesen kikészített mentálisan és fizikailag is a meló.
2013. aug. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában döbbentem rá, hogy nagyon megbántam, hogy nem tartottam ki az eredeti célom mellett és nem mentem az orvosira. Szeretem az életem és a munkám, de ott motoszkál, hogyha még egyszer újra kezdhetném, akkor orvosnak tanulnék.
2013. aug. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
100%
Ahány nővel szóbaáltam annyi rossz döntésem volt. Mind egyformán rossz volt nem rangsorolható.
2013. aug. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
69%
az h elnyúltam két kocsit és össze is törtem az egyiket még fiatal koromban
2013. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Több is volt.. Volt amit megbántam volt amit nem.

1. Nem tanultam rendesen, csak annyira hogy sose bukjak meg.. (megbántam)

2. olyan szakmát választottam ami apám döntése volt, nem az enyém. Jobban ki kellett volna állnom magamért. (megbántam)

3. férjhez mentem (megbántam)

4. 20 évesen szültem egy fiút. (nem bántam meg)

5. továbbra sem tanultam, fejlesztettem magam (megbántam)

6. Nem figyeltem kellőképpen az egészségemre (megbántam)

7. nem figyeltem a fogaimra (megbántam)

8. Nem tanultam nyelveket (megbántam)

9. külföldre mentem ( nem bántam meg)

2013. aug. 30. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem arra az egyetemre mentem, amire én akartam volna, hanem arra, amire mondták, hogy menni szeretnék. Ott is hagytam. Most megyek az eredetileg kinézett egyetemre, de pár évbe bele telt ameddig ide eljutottunk. Ha 18 évesen azt mondtam, hogy "De én oda megyek, ahova én szeretnék!", akkor konkrétan már a mesterképzésen is túl lehetnék.... De párom szerint nem vagyok lemaradva semmiről.
2013. aug. 30. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!