Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogyha a NŐ üt...

Az miért van, hogyha a NŐ üt meg egy FÉRFIT az rendjén van, de fordítva már rendőrség, nem ember az ilyen stb?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2013. aug. 30. 18:24
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
88%
Azért mert az ilyen h*lye berögződéseket még nem vetette le a társadalom. A férfi nem sír, legyen erős stb. Pedig rengeteg olyan eset amikor a nő erőszakoskodik a férfival. De ezt nem merik bevallani az áldozatok sem mert így nevelték őket, meg mások is kiröhögnék. Szerintem ez olyan gáz viselkedés.
2013. aug. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
53%
Mivel egy női ütés szinte meg se kottyan egy férfinak, nem veszélyes. De a férfi lény erősebb, ha ő üt meg egy nőt úgy komolyabban, akkor a nő tuti kiterül. Az az ütés már veszélyesebb. Hát ezért szerintem. De azért az sem egészséges és elfogadható, természetesen. Se a nő, se a férfi ne üssön, hanem inkább üljenek le megbeszélni, és ha nem működik, akkor nem kell erőltetni, akkor viszlát.
2013. aug. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
81%

Egy nő is tud nagyot ütni, főleg, ha van valami a kezében.

Ma nőpárti a társadalom, többet megbocsátanak a nőnek, mint egy férfinek.

2013. aug. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem mindig az ütés erőssége a mérvadó, lehet lökés is ami balszerencsésen is elsülhet.
2013. aug. 30. 18:29
 5/17 anonim válasza:
100%
egyik félnek sem kéne ütögetni a másikat! üssön a falba, ha ideges!
2013. aug. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
az első sincs "rendjén"
2013. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
71%
Nekem volt egy barátom aki bántalmazott.Senki nem szólt érte.Egyszer az életben adtam neki egy hatalmas pofont.Én sírtam el magam,mert nagyon szerettem.Akkor az egyszer nem ütött meg. :( De azt a pofont mindenki megjegyezte mert egy nő adta. :( 18/L
2013. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
87%
itt amerikaban a nore is kimegy a rendorseg siman ha verekszik :D amugy szerintem sincs rendjen ha a no verekszik, en nem szoktam megutni soha ferfit. de nyilvan a ferfi utese tenyleg veszelyesebb
2013. aug. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
76%
Magysrország a kettő s mércék országa...gyülölöm.
2013. aug. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
85%

"Ma nőpárti a társadalom, többet megbocsátanak a nőnek, mint egy férfinek."

Ja igen. Mondd el ezt az indiai nőknek is.

Én még mindig sok helyen azt tapasztalom, hogy lenézik a nőt, de most nem ez a kérdés. Ki állította, hogy hogyha egy nő üti a férfit, meg terrorban tartja, az rendjén van? Ez elfogadott lett a társadalomban, csak lemaradtam róla? Nem kell itt az álszenteskedés. Sokkal több férfi erőszakoskodik a párjával, mint nő, ez így volt, van és lesz is. Persze hallani olyanokról, mikor a nő megalázza a férfit, aztán pedig a képébe röhög, hogy nem üthetsz meg, mert nő vagyok. Az ilyeneknek lehet én is lekevernék egy pofont.

Kicsit el vagy tévedve te is, kérdező. Nem tudom, honnan jött neked ez a kérdés, esetleg van-e valami sérelmed, de én a férfiak helyében azért befognám a pofámat, ha az ütésekről van szó. Tisztelet a kivételnek.

2013. aug. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!