Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Az miért van, hogyha a NŐ üt...

Az miért van, hogyha a NŐ üt meg egy FÉRFIT az rendjén van, de fordítva már rendőrség, nem ember az ilyen stb?

Figyelt kérdés
A kérdés adott.
2013. aug. 30. 18:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
77%

Nem, nincs rendjén ez se!

Én sajnos többször bántottam a férjemet. Örömmel jelentem, hála a terápiának, és a szeretetnek - most ez elég közhelyes, de így van- sikerült megoldani a problémát. Undorító dolog mindkettő. Minden egyes pofon után arcon köptem volna magam, de dühkezelési problémáim voltak. Nem köszönhetem meg eléggé a férjemnek, hogy türelmes volt, nem hagyott magamra és megtanította nekem, máshogy is lehet (otthon én is ezt láttam, könnyebb volt egy kis hajcibálás, ordibálás...). Viszont ehhez az kellett, hogy tudatosodjon bennünk, van értelme küzdeni (ez nincs mindig így).


http://www.gyakorikerdesek.hu/otthon__egyeb-kerdesek__392327..


Bocs a monológért, de ez is a gyógyulásom része. :)

2013. aug. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
76%
nincs rendjén, de igenis, egy férfi fizikailag sokkal erősebb, mint egy nő.
2013. aug. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagy-nagy respect a #11-esnek, hogy felismerte a problémát, és elkezdett tenni a megoldásért. Az külön nagyon jó, hogy sikerült is.
2013. aug. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
2013. aug. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem vagy egy kicsit eltájolva????
2013. aug. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
46%
Mert egy férfi nem üthet meg egy nőt. Ez erkölcstelen. Viszont egy nő megüthet egy férfit mert ha a nő megüt egy férfit annak oka van és megérdemli. A férfiak meg minden ok nélkül verekednek.
2013. szept. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Hahaha, mikor jön rendőrség egy nőt ütő férfire? Ha vér folyik, akkor...
2017. aug. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!