Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Éreztétek má úgy hogy nem...

Éreztétek má úgy hogy nem illetek a világba? (többi lent)

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok.Valahogy úgy érzem nem illek a világba..osztályomban 2 csoport van:plázacicák és emósok.Én egyik sem vagyok nem is tudom talán a kettő keveréke..volt egy barátnőm aki olyan volt mint én mindig nagyon jól elvoltunk de másik iskolába költözött..és most úgy érzem valahogy senki nincs akivel beszélhetnék,akihez odamehetnék.A családomat se nagyon érdeklem..veletek volt már már hasonló?néha úgy érzem hogy ha meghalnék se venné észre senki..

2013. szept. 5. 13:56
 1/7 anonim válasza:
az a 2 csoport nem a világ.Nem kell az osztályban keresni a barátokat,nincs az iskolában olyan,akivel tudnál barátkozni?
2013. szept. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nem igzán..ahol én lakom ott csak idősek laknak és a belváros úgy kb.egy órára van..
2013. szept. 5. 14:10
 3/7 anonim ***** válasza:
Persze, mindenki érez így időnként. Előfordul az emberrel, hogy olyan közösségbe kerül, ahová nem illik. Látogass el minél többféle közösségbe, járj valamilyen szakkörre, edzésre, nyelvórára, hiszen minél többféle közösséget megismersz, annál nagyobb eséllyel találod meg a neked valót.
2013. szept. 5. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rendben megpróbáok..
2013. szept. 5. 14:16
 5/7 anonim ***** válasza:

A világ HATALMAS!


Túl közeli dolgokat nézel.

2013. szept. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem vagyok olyan eljárós tipus és az iskolai dolgokon kívül nincs sok hely ahova járhatnék..
2013. szept. 5. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:

Olvass. Itt kezdd:


[link]


[link]


[link]


stb.

2013. szept. 5. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!