Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mikor lesz végre ember a...

Mikor lesz végre ember a lányomból?

Figyelt kérdés
A lányom 23 éves és még mindig nem akar dolgozni, azt mondja ráér, és nekem kell eltartanom. Mikor lesz végre ember a talpán?
2013. szept. 5. 15:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanul? Ha nem, akkor én nem hiszem, hogy sokáig eltűrném. Lehet én lennék a gonosz szülő, de én megmondanám neki, hogy vagy dolgozik és hazaad valamit, vagy mehet máshová lakni. Nem azért, mert sajnálom tőle a pénzemet, hanem mert ha nem áll a saját lábára, mihez fog kezdeni, ha már nem lesznek életben a szülei, hogy eltartsák?
2013. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Majd ha ùgy bánsz vele.
2013. szept. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
NEked nem kell eltartanod, te adod a lehetoseget annak, hogy igy eljen! MEgengedheti onmaganak ezt az eletmodot, mivel van aki eltartja.
2013. szept. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

énis ingyenélő vagyok és pont 23 mint a lányod szóval ha nem teszed ki rajtad marad.

gondolj bele megvannak neki az alapszükségletét kielégítő dolgok kap enni van hol aludnia, szóval ha nincsenek ennél nagyobb igényei akkor nem sok esély van rá hogy elmennyen dolgozni ha nem akar.


az más kérdés hogy én más indíttatás és ideológia alapján csinálom ugyan ezt.


de amíg eltartod ,és igazából azt hiszi hogy neked el kell tartanod, addig esélytelen a változás.

2013. szept. 14. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!