Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Nektek mi a legnagyobb problém...

Nektek mi a legnagyobb problémátok?

Figyelt kérdés

Komolyan és őszintén kérdezem. Kinek milyen problémája van, ami nagyon nyomja a szívét? Kerestetek segítséget vagy hagyjátok lesüllyedni? Milyen hatással van az életetekre?

Tényleg érdekel. Lehet tudunk segíteni egymásnak :)



2013. aug. 26. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:

Rajtam nem segíthetsz, sajnálom...

Egyébként is miért teregetném ki neked vagy másoknak a problémáimat?

Bár ha te szeretnél segítséget, akkor szívesen segítenék, ha tudnék.

2013. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Pietrosol ***** válasza:
46%

Szia!


OFF!


A problémák, addig problémák, amíg nem sikerül tudatosítanod magadban, hogy minden, ami körülöttünk van változik. Mire valaminek nevet adsz, már rég nem az, mint ami a felfedezés pillanatában volt. Persze van ami időlegesen lassabban változik, de a világban semmi állandó nincs (illetve egy van, de ezt egy másik kérdés lenne).


Az ember addig szenved amíg ragaszkodik a változóhoz, mert azt állandónak tekinti és azt hiszi, hogy a mentális ragaszkodás és a változás el nem fogadása a változót örökké konvertálja.

2013. aug. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerencsére most nemhogy legnagyobb, de még legkisebb problémám sincs :)


De nagyon rendes tőled, hogy kiírtad ezt a kérdést :) Én is szívesen segítek a válaszolóknak, ha olyan komoly a probléma, hogy több embert is igényel a megoldás :)

2013. aug. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Rövidtávon: elmentem biciklitúrára, és mostanra megfáztam, izomlázam van (mert lapos kerékkel kellett hajtanom a bringát ami kb. 10-szer akkora erőt igényel), leégtem, fáj a fenekem a bicikliüléstől, véraláfutásos a tenyerem a kormány szorításától, és ki vagyok merülve...


Középtávon: barátnőm elhagyott


Hosszútávon: jövőre érettségizem, és nagyon szeretnék jól megfelelni, hogy jó egyetemre tudjak menni



na most jól kipanaszkodtam magam :))

2013. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

a kérdés kisbetűs kérdésére válaszolva:


talpra kell állni, és küzdeni kell, ennyi :) mindig vannak új napok, új lehetőségek stb, csak keresni kell :)

2013. aug. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
hosszú és nehéz..
2013. aug. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Nem azért írtam ki a kérdést, hogy kivesézzem más magánéletét, hanem mert egy ismerősöm nemrég öngyilkos lett, mivel úgy érezte, senkit se érdekelnek a problémái (búcsúlevélben írta)és ezen az oldalon is több meg nem értett, magányos lélekkel találkoztam.

Egyébként pedig örülök, hogy a 3. válaszolónak nincs problémája és 4-nek pedig előre is sok sikert az érettségihez :)

2013. aug. 26. 23:53
 8/9 problem3girl válasza:
Pszichológus vagy?
2013. szept. 7. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szerinted? Nem. De érdekel a szakma.
2013. szept. 8. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!