Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van egy osztálytársam, hátam...

Van egy osztálytársam, hátam mögött kibeszél, amúgy meg jópofizik. Már így elmondtam neki, hogy vagy ne beszéljen ki, vagy akkor se jöjjön, ha kell valami, de mint ha semmit se mondtam volna, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Nem hajlandó békénhagyni, egyfolytába kér, hogy segítsek meg minden, nem érti meg, hogy nem fogok ilyen kétszínű dögöknek segíteni. Mellesleg 1-2 órán még mellém is ültették. Ott meg különösen idegesítő. De amúgy meg nem ha van más, akkor oda se jön, de ha kell valami, akkor pattog itt nekem... Nyáron is rám se írt, ha ráírtam 2 szóval megoldotta, most meg 20 oldalakat ír, hogy másoljam már be neki. Ha elküldöm meg báttya meg minden. Én vagyok hülye? Most ti fél óráig pötyögnétek be neki a kínját, amikor ilyen köcsög volt? Mert én nem igazán fogom. Csak utána meg ugrasztani akar majd az osztállyal, mert ő is ilyen hú de nagyfiú, hú bebaszik minden héten 2x, meg jóba van a keménymaggal. Én meg pont nem az vagyok. Pont útálom azt a társaságot, aki egyfolytába iszik, meg azokat a magamutogató dögököket. Meg még az is bajom velük, hogy én vagyok az osztály legjobb tanulója, szín 5-össel.
2013. szept. 6. 15:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Sok ilyen ember van. Levegőnek néz, de a jó szeledet kifogja a vitorlájába. Én sem adnám meg neki. Vagy nem ingyen (bár ez csak egy hirtelen ötlet a részemről; az időd drága kincs, amiről csak te mondhatod meg, mennyit ér; ha kell neki, fizesse meg).


Az osztállyal meg csak akkor tud ugrasztani, ha tényleg ugrasz rá. Próbáld lecsendesíteni az indulatokat (várj egy napot, adj magadnak időt, hogy átgondolhasd), és utána józanul, a lehető leginkább érzelemmentesen tisztázd magadat azok előtt, akiket fontosnak tartasz. A többi gondoljon, amit akar.

2013. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem, ha együtt vagyunk, pl osztályba is jól elvagyunk, de ahogy külön leszünk, vagy lehetősége lesz lelépni, azonnal lép. Nem zsidóskodok, facen kikapcsoltam neki a chat-et, így ha tudom, hogy vmit kérdezi akar meg se nézem mit írt, csak amikor már elmúlt. Ha meg nem, akkor lerázom egy nem tudommal. Már húzgálja a száját, de még ma is elkezdett röhögni meg minden, de otthagytam. Erre meg odament vkihez, és elkezdte mondani h milyen vagyok. (én nem is ismerem...) Nyár végén volt szülinapom, annyit nem írt h boldogat, pedig én mindig írtam neki. Meg volt aki már suliba jött oda, h felköszönt, mert nem egy Facebook zseni. Ő akkor se. Persze nem ez a baj, hanem hogy ő bezzeg elvár mindenkitől mindent, amúgy meg szinte mindenkit kibeszél, nekem is elég sok mindenkit. Közbe akkora egy tuskó a gyerek, hogy egy értelmes mondat el nem hagyja a száját. Az meg ahogy beszél, mint valami 100 éves parasztbácsi. Mert hú de menő...
2013. szept. 6. 17:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Panaszkodhatsz róla még, de semmi értelme: egyszerűen ilyen a srác. Valószínűleg azért vagytok jól együtt, mert be akar vágódni nálad, hogy aztán kihasználhasson. Legalábbis az elmondásodból így tűnik, de nem akarok elhamarkodottan ítélni.

Őt nem változtathatod meg, csak a saját hozzáállásodat.

A kérdés, hogy mit szeretnél elérni.

2013. szept. 6. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!