Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mi a megfelelő szó erre az...

Mi a megfelelő szó erre az emberi tulajdonságra?

Figyelt kérdés

Most nem megoldást kérek, csak hogy hívják a barátnőm tulajdonságát/őt ebben a helyzetben?

Legjobb barátok vagy valami olyasmik vagyunk csak nem mondjuk ki.


Egyikőnk családja sem gazdag, de én erőszakosabb vagyok, többet próbálkozom itthon ezért nekem mindig több pénzem van mint neki, de ugyanolyan az anyagi helyzetünk. Sokat lógunk együtt, és gyakran hívom meg egy gyrosra, egy pizzára, vagy mindig megosztom vele amit veszek magamnak. Kölcsönadom a ruháimat neki (elhagyta pl. egyszer-nem fizette ki).

Egyszer cseréltünk ruhákat, és ő adott egy cipőt. Csere volt én is adtam valamit. És ha nemet mondok valamire (pl. árultam egy vásáron és ingyen akart valamit-ruhát) akkor felemlegeti azt az egyszeri kivételes alkalmat amikor én kaptam valamit...

Ha bulizni megyünk, akkor is mindig felesben megy a pia, a cigi, pedig arra aztán nagyon nehezen kapok pénzt.. és mindig rágom buli előtt a fülét hogy hogyan kérjen pénzt otthon-mert igazából talán még kapna is de elfelejti stb.. már nagyon elegem van ebből... mintha én tartanám el..mert szeretetből megosztok vele mindent csak ez már kezd nem egyszeri meghívás lenni hanem kezd kicsit terhes lenni..


2013. szept. 14. 23:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy egyszer volt a városukban egy vásár és akkor nem volt nálam pénz éppen, és az apjától kért nekem egy ezrest. Azt nekem másnap már rögtön vissza kellett volna adnom (kérte, de nem adtam vissza pont ezért) bezzeg én sosem mondom neki hogy hozd vissza a 700 ft-ot a kajádra meg minden... meg mindig mondom neki hogy hozza vissza az elhagyott pulcsimra a pénzt de egyszerűen nem hozza vissza..
2013. szept. 14. 23:12
 2/6 A kérdező kommentje:
úgy meg felesben a bulizás hogy megfelezzük, amit ÉN veszek egyedül... az úgy meg h néz ki hogy nekem van mindenem neki meg nincs..
2013. szept. 14. 23:13
 3/6 bakur12 ***** válasza:
ciganykodas
2013. szept. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ingyenélő. A barátod lenne akkor is, ha nem kapna tőled semmit?
2013. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Grielean ***** válasza:
Jól mondja a negyedik, ingyenélő a jó szó rá, és nem is mondanám az ilyet barátnak, sőt... nekem is volt egy ilyen ismerősöm, amíg itt laktunk egymáshoz közel, mindig hívott valami közös programra, hogy ne otthon unatkozzon, és rendszeresen én fizettem szinte mindenért. Aztán ő kiment külföldre, azóta annyira sem méltatott, hogy egy e-mailben érdeklődjön a hogylétem felől. Amit én írtam neki néha, arra odafirkantott valamit, de azt is csak az eleje felé...
2013. szept. 14. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Élhetetlen, lusta, alkalmanként lejmoló. Aztán ezekből következően szép lassan mindent mástól váró, a dolgokat meg nem értő, mindenben ellenséget látó siránkozó válik belőle.
2013. szept. 15. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!