Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ti hogy éltétek meg a World...

Ti hogy éltétek meg a World Trade Center katasztrófáját?

Figyelt kérdés
Lehet hogy rossz kategóriába tettem.

2013. szept. 15. 19:26
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
úgy mint bármelyik napot.. Nem változtam meg, és nem igazán érintett a dolog engem.. Mondjuk kár a halottakért, de végül is várható volt egy ilyen, főleg hogy tudtak az esetről.. Valakik úgy gondolták, hogy ideje Amerikát is megtanítani hogy nem minden történik úgy ahogy ők akarják..
2013. szept. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
48%
Csupán láttam magam előtt, mire képes egy bizonyos népcsoport.
2013. szept. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Az áldozatokat sajnálom, akiket szándékosan megöltek emiatt a megtervezett, hazug dolog miatt. Az amerikaiakat sajnálják, miközben ők tették ezt az egészet...
2013. szept. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy ideig téma volt az osztályban, aztán ennyi.
2013. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kicsi voltam még, nem fogtam fel, volt miről beszélni az osztályban, kb. ennyi.
2013. szept. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
14 éves voltam. Borzalmasan érintett mert élőben láttam a tv-ben hogy ugrálnak ki az emberek a tornyokból,és végül összeomlik! Soha többet nem akarok ilyet megélni!
2013. szept. 29. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
13 voltam, nem nagyon érdekelt. Halottam róla, húúú összeomlott meg belerepült a repülő meg minden.. Húúúúúú, de durva. Szegények. Aztán ennyi.
2013. okt. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
borzalmas. a kiugro emberek.. amit a repulo utasai atelhettek... egyik esemely azok kozul amin sirtam.
2015. szept. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!