Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is olyan mély depresszióval...

Ti is olyan mély depresszióval éltétek meg mint én? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Mi történt?Miért nem volt GYK ?azt hitem ,hogy végem van ez az oldal olyan nekem mint a drog 1x elkezded nem lehet abbahagyni :D mi történt ?
2012. dec. 27. 23:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Azok a fránya megvonási tünetek.:D
2012. dec. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem nem tűnt föl
2012. dec. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se tűnt fel.
2012. dec. 28. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ti biztos facebookon voltatok :D
2012. dec. 28. 00:38
 5/6 Pietrosol ***** válasza:

Szia!


Mi történt?


Lehet,hogy ezúttal magukat blokkolták a moderátorok!Kipróbálták milyen az,amikor nem csak egy-egy választ,hanem az egész oldalt törlik!

2012. dec. 28. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én ennél a kimaradásnál most nem ijedtem meg, de ez volt az első ilyen alkalom. Idáig mindig teljesen be voltam parázva, hogy unalmas perceimet hol fogom tölteni ez után, emellett, bár nem sűrűn teszek fel kérdést, de ha felteszek, az valóban fontos számomra, honnan fogok infókat szerezni, hisz annyiszor jöttem már ide ha valami kérdésem volt. ( itt nem párkapcsolati dolgokra, családi problémákra...kell gondolni, hanem a háztartásban felmerülő kérdésekre, számítógéppel kapcsolatos problémákra...)

Viszont az ezt megelőző hibánál olvastam utólag itt az oldalon egy kérdésnél, hogy a face-n írták, hogy dolgoznak a hibán, így most már a facera vettem az irányt, hogy megtudjam, megint csak átmeneti hibáról van szó, vagy most valóban bekövetkezett, hogy idáig volt gyakori.

Tehát most már rutinos gyakori-hiba átvészelő vagyok:)

2012. dec. 28. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!