Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Van olyan ember a világon,...

Van olyan ember a világon, aki liberális, kapitalista meg ateista eszméket vall és nincsen valamilyen zsidó kapcsolata, kötődése?

Figyelt kérdés

2013. szept. 17. 21:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
88%
Jelen. És még vagy milliárd ember a földön. Ti meg szánalmasak vagytok ezzel az állandó zsidózással.
2013. szept. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Én, de én nekem vannak piréz kapcsolataim.
2013. szept. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Elég sokan vannak ilyenek.
2013. szept. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
16%

Kapitalista?

Ez egy "ősi" modell, magától alakult ki.

A kommunizmusnak viszont tényleg zsidó a feltalálója.


Ateista?

Bárki lehet ateista , a Jobbikosok többsége nem vallásos,elég ateisták a szavazói.

Skandináv szélsőjobbnál pedig a neopogányság a menő.


Liberalizmus?

Ez már bonyolultabb.

Abban igazad van, hogy a zsidók 98 százaléka liberális vagy baloldali.Jobboldali nagyon ritka közöttük.


Akár a magyar , akár az osztrák közéletet nézem, a liberalizmust gyakorlatilag körül ülik a zsidók, ők a legnagyobb propagandálói.

Persze , manapság mást jelent a liberalizmus, mint régen.

2013. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akire ez a három dolog egyformán igaz, már nem lehet zsidó, ugyanis jelenleg Izraelben is az a nézet áll nyerésre, mely szerint a zsidó szó egy vallást jelöl.
2013. szept. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2013. szept. 17. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
81%

Liberális - számomra ez a szó a szabadságot jelenti, mint az USA-ban. Nincs megkötve annyira a kezed, mint kishazánkban. Itt elsősorban arra gondolok, hogy olyan munkát fogsz kapni, amihez van papírod - a tehetséged senkit nem érdekel. USA-ban ez fordítva van, amihez értesz, azt csinálod, a papírjaidba meg sz*rnak bele.


Kapitalista - lehet ábrándozni, de a világ a pénzből áll. Ezt vagy elfogadod és boldog, jó életed lesz, vagy áltatod magad, hogy nem fontos a pénz, aztán éhenhalsz. Ennyi.


Ateista - nem hiszek Istenben, ha ezt jelenti ateistának lenni, akkor ez is vagyok.


Zsidó viszont nem. Tudtommal legalábbis...

2013. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#5, elhiszem, hogy nem szívesen válsz meg kedvenc ideáidtól, de a válaszaidból úgy hozzávetőleg semmi nem igaz.

A kommunizmust nem találták fel, de ha már ezt kell mondani, nem az, akire te gondolsz. Még csak nem is azonos országbéli. Ha jobboldali zsidókat keresel, menj Izraelbe. Ott elég sok van belőlük, egyet mondok: Netanjahu. Amit te a zsidóknál liberalizmusnak vélsz, az sem az (bár sokan azt mondják róla).


Kérdezőnek: jó sokan. És jó sokféleképpen. Mert manapság - bár eléggé egyértelmű a jelentésük - meglehetősen sokféle dolgot értenek mindhárom eszme alatt.

2013. szept. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Liberálisnak tartom magam olyan szempontból, hogy nem érdekelnek a melegek, nem gyártok összeesküvéselméleteket, nem akarok az embereknek addig korlátokat szabni, amíg más élőlényeknek nem árt a cselekedeteivel, nem tartom hazaárulónak azt, aki itthagyja Mo.-ot, magyarnak lenni tulajdonképpen szeretek, de ha spanyolnak vagy olasznak születtem volna, akkor azt szeretném. Nem hiszem, hogy mi lennénk a legcsodálatosabb nép a világon, ugyanolyanok vagyunk, mint bármely másik. Ateistának félig-meddig tartom magam: egyáltalán nem hiszek semmilyen istenben, materialista szemléletű vagyok, de nem harcolok az igazamért, el tudom fogadni a vallásos emberek véleményét, amíg engem nem akar megtéríteni.

A zsidó kötődésem annyi, hogy dédnagyapám Kanizsánál pakolta fel a zsidókat a vagonokba, és mivel német származásúak vagyunk, így a felmenőim az akkori Németország valami itteni szervezetében harcoltak. Szóval sok minden lehetek, de zsidó nem valószínű:D Lehet, hogy valamelyik felmenőm az volt, de az elég régen lehetett, mivel jó pár generációig vissza lett kutatva a családfa.

2013. szept. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!