Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Párom szerint ilyenkor már ne...

Párom szerint ilyenkor már ne menjek sehová egyedül mert bajom eshet. Szerintetek?

Figyelt kérdés
Egy kis faluban lakunk ezért nem szeretné ha járkálnék ilyenkor. Anyámék kb 2 és fél kilóméterre laknak tőlünk és nekem most oda kellene mennem. A kérése ellenére elmenjek vagy mi legyen? Mondjuk én is félek kicsit... Ti mit tennétek?
2013. szept. 21. 19:16
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem a párod nem teljesen normális, 7 óra van, még be sem sötétedet...
2013. szept. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Ha a párod nem tud elkisérni, akkor maradj otthon.

Hívd fel őket telefonon, de ne menj már ilyenkor.

Faluban lakom, tudom miről beszélek, sajnos!

2013. szept. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem, miért esne bajod... Felnőtt ember vagy, nem?

Én hétköznap 8-9 körül járok haza egyedül a munkából, szép is lenne, ha eljönnék korábban, mondván "félek hazamenni"...

2013. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

"Egy kis faluban lakunk"

Mi is volt hogy hajnali 1-2 körül voltam kint az utcán semmi sem volt csak 1-2 kutya ugatott.

De ha félsz ne menj!!

2013. szept. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
88%

Attól függ, milyen környéken laksz. Én itt, ahol mi lakunk nem mernék elindulni, sokszor még nappal is félek, mert sokan kiengedik az utcára a kutyáikat és volt már olyan alkalom, hogy szerencsém, hogy a párom ott volt velem, mert nem biztos, hogy megúsztam volna ép bőrrel.


Ha nagyon rossz környéken laktok, és nem sürgős, akkor ne menj, majd elmész holnap. Vagy kérd meg a párod, hogy kísérjen el, ha tud.

2013. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Én megértelek, én se szeretek sötétben kint mászkálni, és az én párom is félt. Ha nem tud elkísérni, de muszáj menned, menj biciklivel!

2 és fél km elég hosszú út, és jó, hogy felnőtt emberek vagyunk, de attól még félhetünk.

Ha nincs biciklid, szerezz be egyet. Én is biciklivel járok haza a munkából, amikor már hamar sötétedik. Nem hosszú az út, de pont útba esik egy kocsma is. Biciklivel elég biztonságos! De mellényed és lámpád legyen mindenképp!

2013. szept. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
30%
De gondolom tele van cigányokkal a falu. Én ott lakni sem mernék! Nemhogy kimenni. Szerintem ne menj, bármi bajod eshet. Én nagyvárosban lakom, itt nem félek sosem éjszaka sem. De egy faluban, ki nem mennék, az tuti.
2013. szept. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Bármi megtörténhet, megtámad egy kutya vagy belémkötnek. De muszáj lenne elmennem mivel valamit náluk felejtettem. Van ötletetek? Mennék bringával de nincs rajta lámpa.
2013. szept. 21. 19:34
 9/21 Kávétejszín válasza:
92%

Pedig pont a falu a biztonságosabb, nem?

A mi kis falunkban az utcán hagyott kocsikat sem zárjuk, és a 10-12 évesek is bátran mászkálnak este 8-kor.

Jó, mondjuk itt 200-an lakunk, egy iskolában több a gyerek, mint itt a lakó, mindenki ismer mindenkit, és egy utca az egész.

2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Nagyon sürgős? Mert esetleg holnap korán reggel elmehetnél.
2013. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!