Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem tud már valaki így...

Miért nem tud már valaki így gondolkodni rólunk? (nem tudtam megfelelően kategorizálni, mert nem a szexualitásról szól)

Figyelt kérdés

Hmmm... Először talán ki kéne fejtenem a kérdésben olvasott 'rólunk'-ot: Meleg vagyok, és vannak még belőlünk 'páran'. Sokan ezt egy betegségnek titulálják, azonban nagyon egyszerűen definiálva a betegség az egészség ellentettje. Ez nem az, hanem az x-kromoszómák hosszabbik karjában lévő hibás gén hatása. De még ha betegség is lenne... Hol van ez pl. az ebolához képest? Hol van ez az ebolához, amiben még mai orvostudomány mellett is a legtöbb beteg kínok kínja közt hal meg, keservesen küzd minden lélegzetért, minden testnyílásából vér folyik, a láza az egekben, a vizet kihányja, és egyszer jön az Ó' nagyszerű halál, az eddig feszült, gyenge izmok, elernyednek, a fájdalom végleg megszűnik?! Hol van ehhez képest? A sok korlátolt homofób miatt melegek ezrei halnak meg, szándékosan kárt okoznak maguknak (persze ez nem állandó, de gyakori). Hány meleget hallottatok, hogy a heterókat szidja? Hányszor halljuk ellenben mi a 'Rohadt b*zi!' felkiáltásokat??? A föld népességének kb 5-10% meleg, ergo a Föld közel hétmilliárdos lakosságágának fennmaradása NINCS VESZÉLYBEN! Hány meleget vernek 'ronggyá', csak mert azt mondja, hogy 'Én meleg vagyok, vállalom nyíltan!!!'??? Hány meleg erőszakol meg heterókat? A közhiedelemmel ellentétben vajmi kevesen, azok is... H*lyék... Azt én sem tartom helyesnek, hogy ilyen provokatív banális felvonulásokat tartanak, valóban nem egészséges! De én személy szerint elvárásnak tartom, hogy azok között, akiket ismerek, ne legyen különbség a homoszexuális, biszexuális, leszbikus, transzszexuális, illetve a normálisnak nevezett heteroszexuális társadalom között! A 'természetes' heteró társadalom az értelmes civilizáció kezdete óta terrorban és elnyomásban tartja a melegeket, azonban ez nektek fel sem tűnik, csak jön a nagy homofób kan, aki egyébként lehet, hogy egy bunkó paraszt, vagy épp a szintén homofób fehérmájú ri*anc, és mindketten elkezdik hirdetni, hogy mennyire utálják a 'bu*ikat'... Egyre több elmeháborodott csatlakozik hozzá és kész is a heteroszexuális társadalom fölénye, az egyébként milliárdos nagyságrendet közel sem elérő meleg társadalommal szemben... Szánalmas id*óta gyökerek vagytok! ÉS ismeritek a mondást: Kinek nem inge, ne vegye magára!

Üdvözlettel egy 13 éves értelmes HOMOSZEXUÁLIS EMBERI LÉNY!!! -.-


2013. szept. 25. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Akkor szépen sorjában:


-Nincs értelme összehasonlítani a betegségeket.Oké, a kolera az egyik legdurvább mind közül, de nincs értelme összehasonlítani például a náthával.A dél- amerikai bennszülöttek ugyanis előbb halnak bele a náthába, mint a kolerába, nem igazán értem, hogy ezt minek hoztad föl.


-Senki sem mondta, hogy a föld népessége veszélyben van.Sőt.


-Nem igaz, hogy az értelmes civilizáció kezdete óta elnyomásban élnek a homoszexuálisok.Nézd meg például az ókori Görög városállamokat, vagy a Római Birodalmat.


-Nincs heteroszexuális, vagy homoszexuális társadalom.Csak társadalom van.Egyébként pedig a heteroszexuálisok mindig fölényben voltak, és lesznek is, mert a fajt fent kell tartani.


-Egyébként a homoszexuálisokat el kell fogadni, mert voltak, vannak és lesznek.Nem kell őket utálni, nekik meg kár felvonulni, mert a kívánttal ellenkező hatást vált ki.


-Furcsállom, hogy 13 éves létedre ilyen mocskosan írsz, és azt is, hogy már tisztában vagy a nemi identitásoddal.

2013. szept. 25. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért mert az ókori görög, ill. római társadalom 'Értelmes' és nem értelmes volt. Nagyon nem mindegy...
2013. szept. 25. 22:36
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem is a heteroszexuálisak fölényével van bajom, sőt! Hanem, hogy tudják, legalábbis remélem, hogy azért ennyire eszméletlenül degeneráltak már nem lehetnek, és mégis papolnak, hogy 'Jajj, így természet-elennes, jajj, dögöljetek meg!' Ja, mert ezzel aztán igazán sokra megy a fajunk...
2013. szept. 25. 22:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Az említett civilizációk értelmesek voltak.Ha nem így gondolod, akkor még van mit tanulnod róluk.

A fajnak meg mindegy, mert baromi messze vagyunk a stagnálástól.Valaki nem fogadja el a homoszexuálisokat, de ez mindig is így lesz.

2013. szept. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ez egy tiny rage-nek tűnik.

Én értem hogy mi a bajod. Nem tetszenek a homofóbok és a katolikus egyház által vallott érvek, melyekkel másokat akarnak meggyőzni arról, hogy a melegek rosszak.


A tudomány mai állása szerint a homoszexualitás nem betegség. Innentől kezdve kár azon pörögnöd hogy ki állít.


A helyzet az, hogy soha nem volt még ennyire elfogadott a homoszexualitás mint manapság.

Azok akik agresszívan hangoztatják helytelenítő véleményüket, egytől egyik sikertelen emberek. Egy menő üzletember, egy élsportoló, egy ügyvéd vagy egy főorvos soha a büdös életben nem ordítozná az utcán hogy "mocskos b_zik" vagy konfrontálódna idegen emberekkel csak a szexualitásuk miatt. Még akkor sem ha magát a homoszexualitást elítélik. Ehhez nem kell műveltnek lenni vagy magas IQ-val rendelkezni. A sikeres ember nem agresszív mert már elért valamit. Ezzel ellentétben a sikertelen embernek még tennie kell valamit hogy kielégítse azt az igényét hogy sikeresnek érezze magát mint emberi lény, amit van aki csak úgy tud elérni, ha hatalmat gyakorol mások felett. Egy gyári melós vagy egy munkanélküli nem nagyon tud máshogy hatalomhoz jutni, mint hogy a kissebbet, a gyengébbet támadja és azon próbál uralkodni. Van amelyik a feleségét és a gyerekét veri és tartja félelemben, a másik meg a homokosokat támadja.

Ha kimegy a buta paraszt a pride-ra azt ordítozni hogy "dögöljetek meg ti mocskos boozeránsok" és azt hallja hogy rajta kívül még 100-an ugyan ezt csinálják, akkor máris úgy érzi hogy befogadták és hogy egy erős csapat része ami hatalmat gyakorol a melegeken, akiket csak a rendőrség védhet meg.


Ezekre nem hathatsz ész érvekkel. Teljesen felesleges vitatkoznod velük. Buta emberek buta dolgokat mondanak.

2013. szept. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Azért mondtam, hogy Értelmesek (nagy betűvel), és nem értelmesek, mert még a mai társadalomhoz képest is igen-igen értelmes volt!
2013. szept. 26. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!