Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit gondoltok, mennyire lehet...

Mit gondoltok, mennyire lehet kategorizálni az embereket?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki felkeltette az érdeklődésemet. Eszembe jutott az, hogy mi lenne, ha leírnám azt amit eddig tudok a jelleméről. Hátha van itt valaki, aki magára ismer és tudna nekem segíteni vele kapcsolatban.

Tehát a lány:

Alapvetően távolságtartó, nehezen nyílik meg. ( nem csak nekem, másoknak is ) Ha beszélgetünk, általában nekem kell a témákat felhoznom, de egyébként lehet vele beszélgetni.

Nagyon kevés közeli barátja van, de velük órákig is elbeszélget ( jó tudom ezzel minden lány így van a legjobb barátnőjével ). Nincs sok ismerőse sem, jellemző rá, hogy az ismerőseivel előbb utóbb elhalnak a kapcsolatai. Tényleg csak az a pár ember az igazán fontos számára.

19 éves, eléggé okos és szorgalmas lány. Egyetemista és komolyan is gondolja a tanulást. Nyáron dolgozik, hogy gyakorlatot szerezzen.

Fogékony a művészetekre, szereti a festészetet és a melankolikus zenét...ő maga is szeret rajzolni. Fiú ismerőse még kevesebb van mint lány, de van neki barátja. ( nem, nem akarok nekik bekavarni ) Nem tudom, hogy jöhettek össze, nem akartam ezt nagyon firtatni.

Szépen öltözködik, de visszafogottan. Bulizni természetesen ritkán jár.

Néha úgy érzem hogy sokkal érettebb, mert az ügyei intézéseben nagyon is talpraesett, de a kapcsolatok terén mintha kicsit éretlen lenne ( vagy csak egész egyszerűen visszafogott? )


Ismertek ilyen lányokat? Van valami tapasztalatotok velük kapcsolatban ? Esetleg itt valaki magára ismert ? Vagy ennyire nem lehet az embereket kategóriákba sorolni ?


2013. aug. 4. 23:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos szinten be lehet őket kategorizálni. A másik kérdésre válaszolva pedig elég sok ilyen lányt ismerek.
2013. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Magamra ismertem! :D Nahát.
2013. aug. 4. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Itt mindenki magára fog ismerni most.
2013. aug. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pont ilyet nem, de ilyesmit igen (de lány vagyok)
2013. aug. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerepet játszik neked.


Itt a buktája:


*Néha úgy érzem hogy sokkal érettebb, mert az ügyei intézéseben nagyon is talpraesett


Amit leirtál róla, az a tipusú ember nem talpraesett hivatalosan, hanem pont hogy a másik emberre hagyja az intézéseket.


Ejtsd, ha nem akarod, hogy nagyon át legyél verve.

2013. aug. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
+Érdek kapcsolatok és érdek barátságok jellemzik ezt a tipust+nagyfokú pénzszeretet és sznobság.
2013. aug. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


Nem egészen értem mire gondolsz. Aki az érdek kapcsolatokat keresni, annak pont hogy tele kéne lennie ismerősökkel nem ? Neki gyakorlatilag csak a régi gyerekkori barátai vannak.

2013. aug. 4. 23:42
 8/11 anonim válasza:
Kedves kérdező, nem én vagyok az utolsó, de mivel rendelkezem szociopata jellemzőkkel, illetve valamennyire hasonlítok a csajra (csak én fiú vagyok...), sokszor a kevesebb a több. Én pl. bármikor hajlamos lennék a legrégibb és legjobb barátomat kihasználni, egyedül az elveim gátolnak meg. Semmi lelkiismeret furdalásom nem lenne. Szóval azzal, hogy azt mutatja egy ember, hogy kevesen férkőznek hozzá és valaki mégis közel kerül hozzá, az a valaki sokkal jobban fogja értékelni azt a kapcsolatot, mintha olyannal barátkozna akinek van többezer ismerőse. Néha a kevés ismerősből ki lehet sokat hozni érdekből is.
2013. aug. 5. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Kérdező:


*Nincs sok ismerőse sem, jellemző rá, hogy az ismerőseivel előbb utóbb elhalnak a kapcsolatai.


Egy elvont, de melegszívű embernek nem halódnak el a kapcsolatai.Még ha ritkán is találkoznak személyesen.Hanem vonzódnak ahhoz, akinél érzik a szeretetet, a lelki tisztaságot és ragaszkodnak hozzájuk stb.

Ugyanakkor az emberek megérzik a negatívat, és automatikusan ha elkezdik észrevenni, elkezdenek az adott illetőtől távolodni.

2013. aug. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Érdekes vélemények. Most kicsit leromboltátok a képemet róla. Én szebbnek látom a belsőjét, de azért hozzá kell tenni, hogy egy kicsit bele estem már.

Nem lehet, hogy egész egyszerűen nehezen nyílik meg másoknak ? És hogy a többségnek nincs türelme erre várni és ezért halódnak el a kapcsolatai ? Aszociális, ezt ő maga mondta magáról.

2013. aug. 5. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!