Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Van más fiú is, aki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van más fiú is, aki hasonló problémával küzd, nektek is nagyon frusztráló a tapasztalatlanság, mint a szexualitás, mind a párkapcsolati élet terén?

Figyelt kérdés
Rájöttem, hogy ezért vagyok huszonévesen is ilyen kanos és folyton a csajokra, szexre koncentráló típus, mert még nem éltem ki magam, egy csajjal feküdtem le azt is csak egyszer, alig van tapasztalatom, barátnőm meg még sosem volt. Rengeteg élményt szeretnék még átélni, de nem vagoyk egy hű, de helyes adonisz gyerek, így nyílván sokkal nehezebb becsajoznom és többnyire csak csúnyácska lányokkal jönnek össze a dolgaim, de a lényeg, hogy a sok kíváncsiság hajt és a vágyaim, amiket még nem élhetttem ki pechemre. Ahogy öregszem, úgy leszek egyre frusztráltabb, feszültebb és egyre jobban vágyom a szexre a csajokra az új élményekre.
2013. febr. 28. 16:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2013. febr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány darab csajjal "élnéd ki" magad?
2013. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
testépíts, meglátod megéri
2013. febr. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
van
2013. aug. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kérdező, valamennyire értem hogy miről beszélsz. Én másmilyen felfogású vagyok, mint te. De volna egy magyarázatom. Illetve kettő.


Az egyik, hogy a világ manapság televan szexuális felhívásokkal. A nők megjelenésétől kezdve a hírdetésekig, minden arra ösztönözi a férfiakat, hogy szexeljenek-szexeljenek és csak szexeljenek orrba-szájba minél több nővel. Én úgy gondolom, hogy ez a tendencia a férfiakat és a nőket is egyaránt zülleszti és hosszú távon a társadalomnak sem tesz jót. Valahol gátat kéne ennek szabni. De persze mások viselkedését nem befolyásolhatod, csak a sajátodat.


A másik, ami téged jobban érintene. Nem akarok személyeskedni, de nincs valami családi problémád? Elvarratlan, helyre nem rakott dolgok a szüleiddel kapcsolatban? Esetleg apukáddal?

Azt tapasztaltam, hogy az ilyen szexuális frusztráltság egyik lehetséges oka lehet, hogy az apa nem megfelelően viselkedett a fiúgyerekkel. Nem a megfelelő értékeket adta át a párválasztást illetően.


Szóval első körben ezek jutottak eszembe.


Én nem élek ilyen életet, mint amilyet te leírtál, de nem is szeretnék és soha nem is akartam. Lehet, hogy mások azt gondolják, hogy gátlásos vagyok, de én személy szerint rosszul érezném magam, ha orrba-szájba kefélnék. Monogám típus vagyok :)

2013. nov. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
3-as tökéletesen igazad van!!!
2019. márc. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Regeljél Tinderre :)
2019. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!