Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » 17/f Öngyilkosság gondolat,...

17/f Öngyilkosság gondolat, szociális élet, család stb?

Figyelt kérdés

17éves fiú vagyok.. azthiszem/tudom, hogy a velem egy idős srácoknak sokkal kevesebb gondjuk van.

Kezdem..

Elsősorban a család.. apukám sokat iszik méghozzá gyógyszerre.. nem is akármienre.. Sanax (nyugtató) majdnem a legnagyobbra.. orvosa egy vén ********* aki csak felírja neki.. hiába próbáltam vele beszélni nem hallgat se rám se senki másra. sajnos ő olyan, hogy csak akkor veszi észre, hogy gond van amikor érzi hogy valami nem kóser..


anyukámnak pajzsmirigyével van gond, egész nap dolgozik, alig látom.. sajnálom őt, hogy ilyen férje van :(..


iskola... most váltottam osztályt de még mindig görcsöl a hasam az idegességtől minden szünetben, mert félek hogy a régi osztályommal összetalálkozok (tudni illik nincs saját terme az osztályoknak hanem vándorolnak.) 2 emberrel van bajom.. mindig belémkötnek megaláznak mindenki előtt a folyosón (legalábbis ettől félek de már volt rá példa) mikor a régi osztályba voltam mindenki velem kötekeedett.


sajnos túlsúlyos is vagyok :S

középsuli első osztályban nemvoltam se elhízva, nemvoltam ilyen se, nem féltem semmitől de most... ugy érzem teljesen megkeserítette az a 2 ember az életem..

kisvárosban van az iskola, délután amig el nem indul a busz sokszor találkozok velük összea akkor is belémkötnek... de eltértem a témától..

annyi a lényeg, hogy nincs semennyi önbizalmam, ugyérzem nincs lelki erőm fogyózni mert még 2 évig ugy is szopok, nőzni nemtudok mert csak beégetnének ezek előtte.. :(


szociális élet..

testsúlyom miatt nem vagyok önmagam.. valódi énem fiú létemre szép ruhákat venne fel, szeretem ha jól áll rajtam a ruha, szeretem ha a nők rámköszönnek az utcán mert helyes vagyok (mikor elsős voltam előfordult sokszor :)) szeretnék nyáron strandra járni, mint minden normális velem egy korú... :(



Tippeket szivesen várok! Előre is köszönöm!


2009. nov. 7. 23:35
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
hozzáteszem, hogy az a 2 bizonyos ember nem valami nyámnyilák hanem mind2 en nagydarabok. az egyik egy maffiozó fia.. :( nemvétettem ellenük sose semmit egyszerűencsak belémkötnek... egyikük cigány, maffiozó fia meg hát nem is tudom..
2009. nov. 7. 23:38
 2/14 A kérdező kommentje:
nekem ez életmentő lehet kérlek írjatok minél többen :((((
2009. nov. 7. 23:38
 3/14 anonim ***** válasza:
72%
Írj egy e-mailt az msn-címeddel, felveszlek [visszaírok, hogy milyen címről], és szívesen beszélgetek veled, nem csak most, akár máskor is. Komolyan. [Csak azért, mert nem hiszem, hogy itt, pár sorban tudok nyugtatót meg segítőt mondani...] Egyidős vagyok veled és lány.
2009. nov. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%
23:47-es vagyok: ha nem megoldható, egyszerű e-maileket is válthatunk. Szeretnék segíteni.
2009. nov. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
51%
Hogyha nem érzed jól magad, miért nem fogysz le? Önbizalomhiányod lesz addig minden téren! amíg nem érzed jól magad a bőrödben. Jah, és csajod sem lesz, mert ha az ember nem elégedett önmagával, párja sem lesz.
2009. nov. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%

Sajnos a középsuli alatt nemigen szoktak változni a dolgok, a 4 év ált. ugyanúgy telik, tehát ezt a maradék 2-t még ki kell bekkelni valahogy, de utána elkerülhetsz egyetemre vagy dolgozni máshová, és ez a 2 ember (romákkal, maffiózókkal semmit nem tudsz, nem is érdemes kezdeni, csak elkerülni őket, ami addig nem lehetséges tudom)nem keseríti meg az életed többé. Hidd el, annyi minden fog még azután történni, és érdemes lenne addigra le is fogynod addig, míg jól nem érzed magad, 2 év bőven elég rá, csak határozd el, és ha úgy fogod fel, h ezután a 2 évnyi áldozat után csak jobb lehet, akkor ideiglenesnek fogod érezni ezt az időszakot te is. Ami amúgy tényleg az, én azóta is csak hálát adok az égnek, h vége a giminek, soha nem mennék vissza. De nem is kell már, és az egyetemen egészen más a légkör, mások az értékrendek, megéri kivárni! És biztos vagyok benne, hogy úgy már anyukádnak is többet tudnál segíteni majd, de legalábbis ha te boldog vagy, akkor neki is könnyebb. Mindent csak elkezdeni nehéz hidd el, ha bármiben van kis sikerélmény, az erőt ad a folytatáshoz! Kitartás!

24/L

2009. nov. 8. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyúrni járás szerintem jó ötlet lenne az önbizalmad visszaszerzésére, és később már nem kellene félned a két köcsögtől sem.

18/f

2009. nov. 8. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
11%
Fogyjál le.
2009. nov. 8. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Innen szép győzni, ember! Járj el bokszolni, gyúrni, keményedj meg, és minél előbb költözz el otthonról. Tanulj keményen és ne érdekeljen senki más, csakis magad. Sajnálom anyukádat, de szerintem Ő csak visszahúz téged, ha őt sajnálod.

Csak te változtathatsz az életeden, más nem fog. Gondolkozz el azon, hogy te egy dagadt, megalázott nyomorék 0 önbizalommal akarsz lenni, vagy megmutatod magadnak, hogy képes vagy felülkerekedni ezen a szar világon és visszaütni.

Nem az számít, hogy mekkorát ütsz, hanem az, hogy mennyi ütést bírsz ki. Ha a padlón vagy, képes vagy-e felkelni, vagy ott rohadsz meg a porban.

2009. nov. 8. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

azzal, hogy a kérdést kiírtad, már elindultál azon az úton, hogy az önbizalmadon segíts. elég önkrititusa fogalmaztál magadról. ha valaki hajlandó a saját hiányosságait észrevenni, akkor változtatni is tud rajtuk. pedig milyen fiatal vagy, más 40 évesen se vesz észre magán semmi kivetni valót. az ilyenek szánalmasak. valóban, ahogy az előzők is mondták, ha elkezdesz némileg fogyni, ez önmagában is segíti az önbecsülésed fejlődését, de húzd is ki magad, legalább tűnjön úgy, mintha erős lennél, előbb utóbb anélkül, hogy észrevennéd, magabiztosabb fellépésed is lesz. mint ahogy az is, hogy ha rákényszeríted magad arra, hogy az emberek szemébe nézve beszélj, akkor egy idő múlva ez már könnyedén fog menni.

öngyilkos meg azért ne akarj lenni, mert nemcsak anyuddal tolsz ki akkor borzasztóan, hanem annyi de annyi szép dolog van a világon, miért maradj le róluk? itt vagyunk mi is, akik levelezni akarunk veled

2009. nov. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!