Kezdőoldal » Otthon » Felújítás » Tényleg kell engedély, ha új...

Tényleg kell engedély, ha új parapetes konvektort akarok?

Figyelt kérdés
Szeretnék a fürdőszobába fűtés kiegészítésnek parapetes gáz konvektort. Tényleg kell engedély, ahhoz, hogy oda vezessük a gázt, kifúrjuk a falat és felrakjuk a konvektort? Milyen engedély? Honnan? Terv is kell?

2013. aug. 7. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Mivel uniós törvény vagy rendelet vagy tudom is én hogy az első gázos készülékek beszerelését mindenképp hozzáértő képzett szakemberre kell bízni, nálunk is ugyan ez volt amikor 3 hónapja lecseréltük a gáztűzhelyünket szerelőt kellett fogadjunk hogy szakszerűen bekösse oké hogy a párom is ért hozzá de neki nincs róla papírja, meg ha gázcsövet vezet be az ember azt csak szakember csinálhatja az már az unió előtt is így volt, bármi munka van a gázzal kapcsolatban csak szakember csinálhatja és valóban kellenek tervek is az alapján lesz engedélyezve a cucc is.
2013. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az, hogy szakemberre bízom, magától értetődő, de nekem kell ide oda szaladgálni és perkálni a hivatalban az engedélyért?
2013. aug. 7. 17:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha eddig ott nem volt,akkor bizony kell,és nem is lesz olcsó mulatság .Kell hozzá terv rajz is .Szóval macerás egy dolog ez. A költség a mi tetemes tud lenni a végén .
2013. aug. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sanyimester ***** válasza:

Neked nem kell szaladgálni sehova.

A tervező elintéz mindent.

2013. aug. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!