Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 15 éves vaok és piercinget...

15 éves vaok és piercinget akarok a koldokombe valahol azt olvastam hogy nem kell szűlői engedely 15évesen, és valaki meg azt mondja kell. most ebből mi az igazság? Ha van akkor hol van olyan szalon ahol nem kell szülö beleeggyezés?

Figyelt kérdés
2013. máj. 11. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet találni olyan helyet, de mindenhol ki van írva, vagy elmondják (attól függ, hogy és mire, 14, 16 és 18 év). Normálisabb helyeken van korhatár, ilyen "zug" helyeken nem nagyon foglalkoznak vele, DE ilyen helyre meg nem mennék el...

Szülők nem egyeznek bele? Nem lenne jobb mégis beavatni őket?

2013. máj. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, hogy papoljak, de szerintem olyan helyre ne menj ahol nincs korhatár. Ha "jogilag" nem megbízhatóak akkor a munkájuk miért lenne jó?
2013. máj. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg piercing helyett vegyél egy nyelvtan könyvet! Méghozzá alsó osztályost. Rád fér.
2013. máj. 11. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kell szülői beleegyezés 18 év alatt. Meg amúgy sincs semmi értelme titokban csináltatni.
2013. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
1 : hát sajnos nem engedik meg ... :S ezért szeretném ha tudomast se vennének rolla.
2013. máj. 11. 11:55
 6/8 A kérdező kommentje:
3: szerintem ez nem olyan honlap ahol a nyelvtani helyesirást kéne feltűntetni... ez az oldal segitsegről és kérdésekről szol...bunko..de nagyon megnézném hogy irna a helyembe telefonrol és ilyen primitiv emberek válaszát nem vagyok kiváncsi olvasgatni! ha nem tetszik valami ellehet tűnni és nem kell (segitsegeket), kérdéseket olvasni!üdv.!
2013. máj. 11. 12:24
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is telefonról vagyok mégis tudok helyesen írni :D
2013. máj. 11. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
gratulalok hozzá ;)
2013. máj. 11. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!