Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne rá lehetőségetek,...

Ha lenne rá lehetőségetek, kiköltöznétek írországba?

Figyelt kérdés
(Bocsi, nem igazán tudtam hogy melyik kategóriába írjam ki a kérdést) 16 vagyok, egy erős középsuliban tanulok, de az utóbbi időben elég zűrösek a dolgok idehaza, és sok rokonom él Dublinban. Mindenki azt tanácsolja, hogy cuccoljak át, mert legalább a nyelvkézségem is fejlődne, és ott is biztosan találnék jó iskolát, viszont nagyon kötnek ide a megszokott dolgaim (a szobám, a környék, stb). Nem igazán tudom, hogy mi lenne a legjobb megoldás, ha kimennék, akkor arra is biztosan számíthatnék hogy egy évig valahogy szoktatnák velem a nyelvet, aztán 17 évesen kezdhetném előről a kilencediket egy ír suliban.
2009. nov. 8. 18:29
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Sose aggódj amiatt, hogy egy évet újra kellene csinálni. Jó lépés lenne, abszolút életképes gondolat. Merj belevágni!
2009. nov. 8. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Egy szempillantás alatt.
2009. nov. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
Nem, soha, nem bírom a nyugatot.
2009. nov. 8. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%
azonnal.
2009. nov. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
74%
rögtön a haveromék kinn cork ban laknak és azt mondták ha akarok akkor segitenek munkát találni és elhelyezkedni szóval szerintem menj én is megyek :)
2009. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
61%

De ki ám!!!

Bár nekem lenne ilyen hátterem,hogy Dublinban lenne hová mennem és még gondoskodnának is rólam!

Jó,én már nem kell ,hogy suliba járjak,de lakás kapcsolatok,spurizz kifele!

Semmit sem veszthetsz,csak nyersz.A legrosszabb esetben visszacuccolsz a szobádba,a szokott környékedbe,ha mégsem tudnád megszokni:):):):)

2009. nov. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
nagyon bejön Dublin, de csak majd ha legalizálják az írek a füvet, akkor jöhetnek szóba.
2009. nov. 9. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem,mert hideg van.most floridaban elek:)
2009. nov. 9. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!