Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ha lenne lehetőségetek örökké...

Ha lenne lehetőségetek örökké élni, élnétek?

Figyelt kérdés
Mondjuk úgy, hogy megoldható, hogy a szeretteitek, barátaitok is örökké éljenek.
2010. jún. 2. 15:37
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
54%

Ebben a világban nem. Képzeld ha mindenkinek volna választása hogy örökké él, vagy hogy mikor hal meg.. káosz. Túlnépesedés stb. Valljuk be, nem jó világban élünk,erkölcsileg elkorcsosult és az elvekről már mindenki elfeledkezett. ill nagyrészt.

Szóval nem,ebben a világban nem szeretnék örökké élni.

2010. jún. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
65%
Örökké nem. Még plusz pár száz évet el tudnék viselni, de több nem kell.
2010. jún. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Úgyis mindig keveslem az időmet, nem lenne nyomás rajtam, hogy az én koromban hol kellene tartanom.
2010. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem. "Csak" mondjuk ezer évig.

De legjobban annak örülnék, ha én tudnám meghatározni a halálom időpontját, amikor úgy érzem, hogy eljött az ideje.

2010. jún. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

"Valljuk be, nem jó világban élünk,erkölcsileg elkorcsosult és az elvekről már mindenki elfeledkezett. ill nagyrészt."


Mert túlhaladottakká váltak :D Vannak helyettük új, hasonlóan jó elvek. Nem érzem, hogy elkorcsosult lenne a világ, a kommunista, a náci, a középkori eretneküldöző és háborúktól meg járványoktól megtizedelt, vagy az ókori rabszolgatartó társadalmak szerintem bármelyik sokkal rosszabb volt a mainál.


Mind1, tudom, nem ez a kérdés =) Amúgy én sem élnék örökké

2010. jún. 2. 15:48
 6/29 A kérdező kommentje:

"De legjobban annak örülnék, ha én tudnám meghatározni a halálom időpontját, amikor úgy érzem, hogy eljött az ideje."


Ezt így is meg tudod tenni.

2010. jún. 2. 15:48
 7/29 anonim ***** válasza:
73%
Nem. Az általam írt verzióban benne van, hogy pontosan akkor halok meg, amikor akarok. Jelenleg tudom, hogy várhatóan 100 évnél nem fogok többet élni, de inkább előtte valamikor halok meg. Ez azért nem ugyanaz... :)
2010. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
Csak félig. Mintha valaki élet és halál urának tartaná magát, mert ölni tud.
2010. jún. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Persze részben igazad van :) Csak arra gondoltam, hogy az ember bármeddig élne, úgyse tudná azt mondani, hogy na most végre mindent elintéztem, már nincs több dolgom, mivel mindig adódik valami új.

Ha viszont erre képes, akkor igazából képes rá 65 év alatt is... csak sokan nem úgy állnak hozzá.

2010. jún. 2. 15:56
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

Nem.

Egyszer régen olvastam egy idézetet, sajnos most nem sikerült megtalálnom a neten, és nem tudom hogy van fejből, de a lényege az, hogy miért akarnának az emberek örökké élni,mikor még egy unalmas,esős vasárnap délelőtt sem tudják elfoglalni magukat?

2010. jún. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!