Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért annak a diáknak van...

Miért annak a diáknak van elege mindenből és mindenkiből aki 2kor végez és nem annak aki 5ig gyakorlaton van?

Figyelt kérdés
azért valahogy ez picit fura. míg mások azt is alig várják hogy mikor telik már le a 6-7 órám mikor lesz már 2 óra, én minimum 17ig minden nap gyakorlaton vagyok ahol nem csak ülni figyelni és jegyzetelni kell mint a suliban. hmmm mert az nehéz...nekem nem nehéz. én biztosan örömmel térdelek a sárban vízben, megy szét a térdem, szenvedek rozsdás rohadó alkatrészekkel biztosan ragyogó örömmel szerelem és cipelem a betonnal megsúlyozott mosógépeket, vagy ép mászkálok épületek tetejére kamerákat szerelni, kapunyitókat, hűtőházakat -többek közt. és mindezt olyan főnököskedő alkalmazottal akinek minden márazonnal kell csinálni, sosem elég jó és sosem elég gyors neki semmi.... és tudjátok az a furcsa hogy mégis én vagyok lenézve a korosztályomból, nem az aki a suliból 2kor kisétál. én vagyok lenézve mert munkásruhában vagyok, mert csinálom amit mondanak. és engem röhögnek ki a korosztályombeliek anélkül hogy egyszer is próbálták volna azt a sok s*art amin keresztülmegyk heti 3 napot. elgondolkodtam hogy mégis közülük, a gimisek, infósok közül olyan elégedetlenek sokan az életükkel...
2009. nov. 10. 19:16
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
én is "tapasztaltam" egy kicsit másból is mert 2 évig infós voltam csak túl lusta voltam azt hiszem tanulni:) aztán itt találtam meg az ideális sulit
2009. nov. 10. 21:02
 12/16 anonim ***** válasza:
72%
"amúgy meg csak azokat a munkásokat nem bírom, akik jól megbámulnak reggel suliba menet." És az mennyiben más mint ha a cégvezető vagy egy bankár bámulna meg?te is általánosítasz és ha nem öltözködsz kihívóan akkor senki nem bámul meg,ha miniszoknyát veszel akkor mindenki bámul nem csak a munkások de az öltönyös csóka nem zavar csak a munkásruha.
2009. nov. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a maga problémája a legnagyobb:D

De azért 7-8 órát sem kellemes végigülni, mert 1) rohadt unalmas, 2)rohadt nehéz 45 percen keresztül figyelni.

De aláírom, hogy kellemesebb ücsörögni és jegyzetelni, mint fizikai munkát végezni.

2009. nov. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

off - 21:19-es, nem általánosítok. egy szóval sem mondtam, hogy csak a munkások bámulnak meg. Öltönyös csókák viszont nem mondtak még (!!!) nekem olyat, hogy "bébi, jössz egy körre?"

amúgy meg a miniszoknya és én... :D

2009. nov. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ebből is látszik, hogy az öltönyös csókák eléggé nyomingerek :D
2009. nov. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

na jó, azért egy fizikai tevékenységet nem hasonlítsunk a szellemi, idegi kimerüléshez sztem ...

itt kezdődne a kérdés, aztán utána lehet boncolgatni

2012. nov. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!