Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy az intellig...

Miert van az, hogy az intelligens embereket itt teljesen lepontozzak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy minel ertelmesebb es szakszerübb valaszokat ad valaki, annal kevesebb a szazaleka. Itt nem(csak) magamrol beszelek. A kritikat sem türik, azert is lepontozas jar. Sokan csak "pontgyüjtes miatt" jarnak fel ide valaszolni, jo nyalas, benyalos üzeneteket irva, mintha nem lenne mindegy, hogy kinek mennyi % van az ANONYM kontoja mellett.

2013. okt. 22. 01:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%

...Relatív.


Én például nem panaszkodhatok a százalékos arányomra nézve, de soha nem írok " nyálas " üzeneteket.

Mindig objektív maradok és elfogulatlan, de ettől még figyelek a fogalmazási stílusra, mert nem mindegy, hogy miként építed fel azt, amit közvetíteni akarsz.

Az ésszerűség fontos , de fontos a tapintatosság is. Ez egyformán érvényes az internetes kommunikációra és az élő kommunikációra is.

2013. okt. 22. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
83%

"mintha nem lenne mindegy, hogy kinek mennyi % van"


Itt van a lényeg. És innentől okafogyott a kérdés.

2013. okt. 22. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
49%
Mert szánalmas, kétszínű patkány emberek járnak az oldalra okoskodni!
2013. okt. 22. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
Azért, mert minél őszintébb valaki, annál kevésbé tetszik a környezetének. A simulékony válaszok fel vannak pontozva, mint az élet fontos területein is...
2013. okt. 22. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
80%
egyetértek
2013. okt. 22. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Inkább az olyan kategóriákban vettem ezt észre, ahol nehéz objektív választ adni (politika, vagy amikor Jehova tanúi meg ateisták boldogítják egymást, stb...)
2013. okt. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Hát történt pár érdekes pontozás ezen az oldalon. Az egyik kedvencem, mikor az volt a kérdés, hogy neked melyik lánynév tetszik? Leírtam a lányaim nevét (Réka és Dorka, tehát semmi extravagáns név), na ezt lepontozta pár érdekes értékelő...nem tudtam összerakni miért, de kb ez volt az a pont, amitől kezdve nem érdekel sem a pontozás, de a válaszadás sem. Az értelmes, számomra fajsúlyosnak tűnő kérdésekre legjobb szándékom szerint válaszolok. Amúgy nekem azok a hozzászólók a kedvenceim, akik a kérdésre nem válaszolnak, hanem belekötnek a tiédbe (ill lepontozzák). Az ilyenekre maximum egyszer válaszolok (vagy egyszersem), utánna többet nem foglalkozok a kérdéssel.
2013. okt. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
93%
Nem mindenhol pontozzák le, sőt normális kérdéseknél gyakran kimondottan értékelik. Persze vannak kategóriák és kérdések, amiket nagy ívben el kell kerülni :D
2013. okt. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
94%

Nekem azert szarul esik, mert szakmai/szereles ben is segitek, es ha latjak h 50% os vagyok... Pedig nem mondok hulyeseget.

Pontoztak le pl azert:

Csaj kerdezi h kormot fest vezetes kozben, csak gratulaltam neki...

80kg os lany kerdi h dagadt e... Nem voltam buta megis kaptam...

Aki nyalt h blabla... Az meg +++

2013. okt. 22. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%
Meg meg ott kaptam sok minuszt, mikor fiu kerdezte itt h h szolitson le csajt mit mondjon neki...
2013. okt. 22. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!