Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miert van az, hogy az intellig...

Miert van az, hogy az intelligens embereket itt teljesen lepontozzak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy minel ertelmesebb es szakszerübb valaszokat ad valaki, annal kevesebb a szazaleka. Itt nem(csak) magamrol beszelek. A kritikat sem türik, azert is lepontozas jar. Sokan csak "pontgyüjtes miatt" jarnak fel ide valaszolni, jo nyalas, benyalos üzeneteket irva, mintha nem lenne mindegy, hogy kinek mennyi % van az ANONYM kontoja mellett.

2013. okt. 22. 01:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
90%
Én meg azt szeretem, amikor olyan kérdéseknél,ahol nincs rossz válasz(pl. neked melyik név tetszik,kutya vagy macskapárti vagy) lepontozzák a másikat,csak azért,mert ők nem azt írták...
2013. okt. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Attól, hogy valaki intelligensnek gondolja magát, még nem lesz az.
2013. okt. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A megtévesztő a pontozás megnevezése "hasznos számodra a válasz?". Szó sincs itt hasznosságól ahhoz mindenkor nagyon megfontolt mérlegelés szükségeltetik, ami ennek a fórumnak nem feltétele, még csak nem is célja.

Itt a pontozás sokaknál érzelem kérdése. Nem fejez ki semmit az összhatásban. Éppen ezért az is érzelmi kérdés, ki hogyan kezeli, mennyire tartja fontosnak.

A relevanciához némi összefogottság szükséges.


Kérdező, azt javaslom, kezeld egyfajta szórakozásnak a pontozás figyelését. Hamarosan érezni fogod, mennyivel javul a közérzeted. Nekem például attól javul ha egy válaszon megérzem, hogy elfogadták a véleményem.

2013. okt. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!