Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy Magyaror...

Miért érzem azt, hogy Magyarországon mindenkinek, el kell számolnom azzal, hogy miért vagyok boldog, és ebben az országban miért kell mindig okot, magyarázatot adni arra, hogy valaki miért boldog, miért örül?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet ebben az országban valaki "csak úgy" boldog?

2013. okt. 22. 16:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Légy csak úgy boldog.

Nagyon nem szeretném, ha nekem most indokolni kezdenél. Nem vagyok kíváncsi sem az okokra, sem a magyarázatokra, sem az értelmezésekre. Természetesen más a helyzet, ha a magyarázkodás neked boldogságot okoz. Ez esetben próbálok időt szakítani, hogy meghallgassalak.

Ha akarod, találd ki, miért. Elmesélni nem fogom.

2013. okt. 22. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Gondolom aki ezzel nyaggat, az azt hiszi, homokba dugod a fejed. Valszeg nem így van, de akik nem boldogok egy általános helyzet miatt, azok általában így látják a boldogokat. Vagy megalkuvóknak, csalóknak hiszik őket.

:(

2013. okt. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
37%
Homo sovieticus szindróma.
2013. okt. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%

Hogy kedvükre kiirigykedhessék magukat sárgulásig.

Meg érezd rosszul magad amiatt, hogy Te jól mered érezni magad, míg ők, "szegények" nem.

2013. okt. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert a magyar ember ilyen. Ha ő szarban van, elvárja, hogy a másik még mélyebb szarba másszon :D
2013. okt. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell magyarázkodnod, örülök, hogy jó kedved van. :D
2013. okt. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
81%
Ne érezd ezt,ne érdekeljen,ne magyarázkodj!Örülj,legyél vidám.Mi változtassunk,ha már mindenki más olyan,amilyen.Mondjuk el kell fogadnunk őket is.Meg leszel te is boldogtalan szerintem,sőt én is..és ebbe is bele kell törődni.A sorsot elfogadni kell,amíg jó,azt meg könnyű,nem?
2013. okt. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
81%

Egyszerűen mondd azt, hogy "mert nincs okom sírni".

Én is mindig ezt mondom. Az a baj, hogy az emberek olyan sokáig képesek rágódni mindenen, hogy már bele sem tudnak gondolni abba, milyen az, ha valaki boldog. Vagy csak szimplán túlbonyolítják az egyszerű dolgaikat,és ezen azokon tresszelnek.

2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Bocsi. És azokon stresszelnek*
2013. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nemtom, miért vagy boldog? :P
2013. okt. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!