Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért érzem azt, hogy Magyaror...

Miért érzem azt, hogy Magyarországon mindenkinek, el kell számolnom azzal, hogy miért vagyok boldog, és ebben az országban miért kell mindig okot, magyarázatot adni arra, hogy valaki miért boldog, miért örül?

Figyelt kérdés
Miért nem lehet ebben az országban valaki "csak úgy" boldog?

2013. okt. 22. 16:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát mert boldog vagyok pl. élnek a szüleim és élnek a testvéreim, tehát élnek még vér szerinti hozzátartozóim ezen a Föld nevű bolygón, én pl. ennek is tudok örülni, de nem mindenki ilyen. Mondhatnám azt is, hogy boldogtalan vagyok mert nincs gyerekem, de nem mondom!
2013. okt. 22. 20:12
 12/12 anonim ***** válasza:
Mert az emberek nagy részének az alap életfelfogása olyan,hogy akkor boldogok,ha valami nagyon jó dolog történik velük.Az olyan emberek,mint te,akik alapból jól érzik magukat,és örülnek neki,hogy nem történik velük nagy baj,kisebbségben vannak.
2013. okt. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!