Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha egy buli után elkérit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha egy buli után elkéritek egy lány számát akivel egész este táncoltatok, mennyi idő utűn hívjátok fel körülbelül?

Figyelt kérdés
Tegnap egészen zárásig táncoltunk, majd elkérte a számom de ma még nem hívott fel én meg már lerágom a körmöm úgy várom a hívását:D. De tolakodó és nyomulós sem akarok lenni ezért én nem szeretném keresni. Tehát ti mennyi idő után keresitek a lányt ilyen esetben?
2010. aug. 8. 17:53
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

kérdésben elírtam :*után

bocsii

2010. aug. 8. 17:55
 2/13 anonim ***** válasza:
kb. 50 év
2010. aug. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

ne légy nyomulós, viszont mutass iránta érdeklődést. A legjobb ha 3-4nap mulva hívod fel szerintem.

18/f

2010. aug. 8. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 zsindelyes válasza:
Amint kijózanodok :D én úgy szoktam.
2010. aug. 8. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Én lány vagyok,de hátha tudok segíteni:) engem aznap hívni szoktak v sms-t írni, de volt már h 2-3 nap múlva jelentkezett..ált ez azért van h kicsit izgulj amíg nem hív:)szal ne parázz biztos hívni fog:)
2010. aug. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
oks köszönöm :D
2010. aug. 8. 18:02
 7/13 anonim ***** válasza:

nekem 3éve elkérte egy srác a telefonszámomat, buliban ismertem meg. :) Másnap délután már tiszta ideg voltam, hogy miért nem ír... :) Mert nagyon jó pasi volt :D:D:D:D

És írtam neki, ő válaszolt :D:D:D

és azóta együtt vagyunk :D:D:D:D

szerintem nem baj ha irsz neki egy smst, hogy hogy van, mizu vele? :D

aki mer az nyer -> :)

2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
bocsi ez lemaradt: 23/L
2010. aug. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
lehet igazad van:D ha holnap délutánig nem keres akkor megpróbálkozom vele én:D
2010. aug. 8. 19:42
 10/13 anonim ***** válasza:
irj enki midneképpen
2010. aug. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!