Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akarhat valamit, vagy csak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat valamit, vagy csak pár buli volt az egész?

Figyelt kérdés
Van egy fiú, aki nagyon tetszik. Pár bulin már voltunk együtt, de nem úgy..csak csókolóztunk meg hasonlók..(én részeg voltam viszont ő nem). találkoztunk azóta párszor de csak igy haveri körben. adott puszit minden mosolygott rám, de nem jött oda meg semmi..nemtudom mit akarhat.:(
2011. ápr. 1. 22:17
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
pff,kérdezd meg tőle,mi honnan tudjuk
2011. ápr. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nemmerek vele beszélni társaságban, ha meg félrehívom olyan gáz..nemvagyok bátor tipus..:S
2011. ápr. 1. 22:27
 3/5 anonim ***** válasza:
ha nem szól nyilván nem akar semmit,én diszkóba még sose szereztem párkapcsolatot,pedig sokkal kevertem sőt még több is,de férfiak nagy részét az kapásból kiábrándítja ha egy csaj részeg,bár akkor könnyebb elvinni egy laza pipára
2011. ápr. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem gáz!
2011. ápr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát igen tényleg gáz, de nem voltam hullarészeg csak jól voltam.:D amúgy meg nekem nagyon bejön, de nemtudom, hogy hogy adhatnám a tudtára..nem akarok egy 3. embert aki ugy "besegítsen"..
2011. ápr. 1. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!