Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A napiszar.com-ot milyen...

A napiszar.com-ot milyen társadalmi réteg látogatja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 12:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jelentkezek, mint középkorú, budapesti, irodista.
2013. okt. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
Társadalmi réteg? Az amelyiknek van számítógépe és internete :) Szóval mondhatni, hogy a középosztálybelieknél kezdődik a sor.
2013. okt. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Barátom szokta nézni, ő 20-as évei végén járó éves diplomás mérnök. Én ki nem állhatom, 20-as éveim elején járok, hamarosan meglesz a diplomám, értelmiséginek mondanám magam.
2013. okt. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Tulajdonképpen miről szól az oldal? Mert nekem nem tűnik minden feltöltött kép, tartalom "szarnak", hanem pusztán kib...aszásból, fusztrációból, bosszúból feltett képeket is látni szép számmal.

Elképesztőnek tartom, hogy valaki megszerez egy képet és ilyen oldalakra bárki engedély nélkül felteheti és bármilyen igazságtalanságot, ocsmányságot mellé lehet írni.

És leszedetni sem lehet sehogy képet róla.

Egybéként pár kommentet olvastam a képeknél és nekem nem az értelmiségi réteg jutott róluk az eszembe.

2013. okt. 28. 13:06
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Adott színvonalú oldalt nem kizárólag a színvonalnak megfelelő szintű kategória látogathatja.


Logikailag valóban azt a következtetést vonhatnánk le, hogy X színvonalú dolog X színvonalú csoportnak felel meg, valamint Y színvonvalú dolog Y színvonalú csoportnak felel meg. De ez nincs így.


Bármennyire silány minőségű adott dolog, nincs garancia arra, hogy milyen szintű társadalmi réteget vonz magához. Ez nem csak internetes oldalra érvényes, hanem TV-műsorokra, reklámokra, újságcikkekre, stb.

Sokkal több tényezőtől függ az, hogy ki lesz vevő adott dologra, mint az adott dolognak a minősége.

Mondok egy példát: a Való Világ című “ valóságshow “ 4. szériája az emberi viselkedésnek a legalját mutatta meg napról napra, ennek ellenére elképesztően magas nézettségre tett szert. Miért ? Mert nem a minőség volt a döntő faktor, hanem a szórakoztatási vágynak a kielégítése a lehető legprimitívebb szinten.

Ezért nem feltétlenül abból a rétegből adódott a nézettségi kör, amely rétegnek megfelelt a valóságshow szintje, mert magasabb szintekről is leereszkedtek sokan azért, hogy azonos szintre kerüljenek a műsorral, szórakozzanak rajta és legyen mit fírtatni majd a szomszédokkal és kollégákkal ( “ Láttátok mit csinált az Olivér az Évával ? Hát én hanyat estem ! “ ). Azért használom a “ leereszkedés “ szót , mert ez a művelet szükséges ahhoz, hogy egy értelmiségi ember ilyen szintű elfoglaltságot válasszon magának.


Ugyanez a helyzet a napiszar.hu-val is.

Egy minősíthetlen, semmire való oldal, amelynek egyetlen célja, hogy moslékkal szolgáljon azoknak, akik ezen a szinten vannak megrekedve szórakozás szempontjából.

2013. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
* -.hu / -.com , nekem mindegy, mindkettőről ugyanaz a véleményem.
2013. okt. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

És hogy lehet egy oldalt törvényesen működtetni, ha olyan tartalmakat töltenek fel rá, amelyeket valakitől elloptak, sunyiba készítették vagy simán bosszúból.

És egy átlagos képhez is mocskot írnak, hogy ez vagy az mekkora r..ibanc, majd kiderül a kommentekből, hogy a feltöltőnek nem sikerült közelebbi kapcsolatba kerülnie a hölgyhöz, aki se nem r...ibanc, se nem p..rosti, csak éppen elutasította az illetőt.

Illetve, hogy leszedhetetlen az oda feltett dolgok.

Ez így törvényes és normális?

2013. okt. 28. 13:24
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már többen vitatták, de a konkluzió ugyanaz: a napiszar nem törvénytelen, mivel fineszesen megkerüli a törvényt, de mint tudjuk, a törvény önmagában nem jelent mindig sem igazságot, sem helyességet.
2013. okt. 28. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
49%

Az a helyzet, hogy a képek 99%-a tényleg nagyon gáz, és bizony az azon szereplő egyén miatt. Ha akkora állat vagy, hogy engedsz ilyen képet csinálni magadról, akkor megérdemle, hogy kiröhögjenek.

Az 1%, aki meg nem gázos, ahhoz általában nincsenek is kommentek, max egy "sunáznám", hát ennyit meg el kell viselni. Az utcán is ugyanezt gondolják a férfiak, csak itt le is írják, ennyi a különbség.

2013. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Az az oldal még létezik ? :D
2013. okt. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!