Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » A napiszar.com-ot milyen...

A napiszar.com-ot milyen társadalmi réteg látogatja?

Figyelt kérdés
2013. okt. 28. 12:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
#10 - A szemét maradandó.
2013. okt. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Hát neeem tudom. Most is a legelső kép egy átlagos, fürdőruhás strandos kép egy helyes lánnyal.

Kommenteket pedig nem írnám.

Kész röhej ez az oldal.

Nem is hittem, hogy van ennyire primitív ember, oldal....

2013. okt. 28. 18:47
 13/18 anonim ***** válasza:

Ha a sárga fürdőruhás lányra gondolsz, akkor nézd meg a kommenteket, 10-ből 8 embernek tetszik, 1 poénkodik, 1 szerint meg kövér. Ez egy kifejezetten jó arány.

Csinos lány, így ebből nem is kellene, hogy rosszul érezze magát.

2013. okt. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy miért kerülnek fel normális emberek erre az oldalra????? Az oldal neve napiszar. De megnézve a képek nagy részét, nem látok semmi kakára utaló jelet. A legtöbb lopott kép. Ezek az emberek, akik itt élik ki elmebajukat, inkább normális kapcsolatot keresnének, ne más képeit ellopva élvezkednének.
2013. okt. 28. 22:27
 15/18 anonim válasza:
Az már a naivitás egy foka ha valaki azt várja, hogy ha egy oldal címe napiszar akkor kaki kupacokon kívül nem is szerepelhet más az oldalon...
2013. okt. 29. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Én eddig nem hallottam erről az oldalról. Csak most, sajnos :(((((

De egyből azzal kezdték, hogy "tudod, egy OLYAN oldal"


A közvéleményben igenis az van, hogy az az oldal az undorító, ciki, gázos dolgokról szól csak és kizáróan.

2013. okt. 29. 07:19
 17/18 anonim ***** válasza:

A közvéleményben? :D Mi vagy te, medián?


Minden 5. poszt egy dögös playmate meztelen képe, szerinted azt cikinek tartjuk, gázosnak? :D

2013. okt. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Tisztan rasszista oldal!En nem napiszarnak neveznem az oldalt hanem tomegtratya!Magyarorszag nem hivatalos nazi lapja!
2013. nov. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!