Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Titeket befogadtak a településen?

Titeket befogadtak a településen?

Figyelt kérdés

Vagy "gyüttmentek" lesztek, akármennyit laktok ott?

Érdekelne, hol laktok, legalább tájegység.


2009. nov. 17. 16:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy százezres városban senkit nem érdekel, ki vagy, és honnan jöttél. Vidéken egyes rosszindulatú emberek esetleg nézhetnek csúnyán és beszólhatnak, de szerintem a fiatalabb generációnál már ez sem játszik. Én faluból költöztem városba, teljesen zökkenőmentes volt az egész.
2009. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
érdi vagyok, tősgyökeres érdit nem is ismerek, az összes szomszédom vagy Pestről költözött ki, vagy vidéki, Pesten talált munkát, és lakni picit továbbra is vidéken szeretne, ezért munka után Érdre jön haza
2009. nov. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kisebb településen az is lehet beszédtéma, hogy a kinti budira hányszor jársz ki :D

Viccen kívül, szerintem ez függ nagyon sok mindentől, pl Pesten ki nézi? :D Hát nézik bizony! Suliba mindig vidéki parasztnak tituláltak a Miss P*-ák :D

2009. nov. 21. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!