Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Most akkor befogadtak az...

Most akkor befogadtak az osztálytársak?

Figyelt kérdés

2 napja járok új suliba, és eddig elég félénk voltam, etc. Az egyik fiú bepróbálkozott, és beszóltam neki valami vicceset, most mindenki azt a szöveget nyomatja. Az egyik lány osztálytársam bejelölt közösségi oldalakon, msneztünk egész délután, azt mondta, jó fej vagyok. Suliban is reggel mindig vigyorogva köszön az összes oszt.társ, ez azt jelenti, hogy szimpatikus vagyok nekik? Sokáig volt úgy, hogy nem tudtam beilleszkedni semmilyen közösségbe. Szerintetek?


16L


2010. nov. 17. 21:04
 1/4 anonim ***** válasza:
szerinted? bennevolt a kérdésedben a válaszod :D
2010. nov. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, befogadtak:) Csak el ne cseszd vmivel, maradj jófej. Nekem tavaly jött egy új lány az osztályba, elsőnek szimpatikus volt, mert mindenkihez odament első nap és bemutatkozott, de pár nap után elvileg pletykált dolgokat, amik nem is voltak igazak meg satöbbi. Össze is vesztek pár osztálytársammal. Szóval, te ne legyél ilyen:)
2010. nov. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kriszti83 ***** válasza:
Gratulálok, befogadtak :)
2010. nov. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem vagyok pletykás, meg semmi :D Állítólag jószívű vagyok, meg ilyenek. [ régi ismerősök, barátok szerint, stb. ]
2010. nov. 18. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!