Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Fiúk, mit gondoltok arról ha...

Fiúk, mit gondoltok arról ha egy lány bejelöl facen akit csak látásból ismertek?

Figyelt kérdés
Csak a suliból ismerem a nevem nem tudja én hamarabb megtudtam a nevét:) vissza jelölnétek?
2013. nov. 15. 14:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Bunkó a csaj, gyűjti az ismerősöket.
2013. nov. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szanalmas csaj, arra gyur, hogy minel tobb ismerose legyen.
2013. nov. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Üdvözlet a féjszbúk világában, engem dél-amerikai brazil nők és holland férfiak szoktak egyaránt bejelölni időnként, ezen valahogy mégsem koppanok annyira, mert az arckönyv erről szól.


Ha visszaakarod jelölni, akkor azt teszed, s ha nem , akkor nem.

2013. nov. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
FÉLREÉRTITEK!!:) tetszik a srác és így próbálom "jelezni h szimpi" vagynemtom ugye értitek?:D
2013. nov. 15. 15:39
 5/8 anonim válasza:
Attól, hogy bejelölöd, még nem fog leesni neki, hogy szimpinek tartod. Akkor már legalább bökd is meg. Itt meg ott.
2013. nov. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

És mi az, ami korlátoz abban, hogy megismerkedj vele, és valamilyen nem virtuális úton közöld vele a mondandódat?


Attól, hogy facebookon rákattintasz egy ikonra, még nem fog másnap a karjaidba omlani.

2013. nov. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

engem is jelölt már be olyan csaj a suliból, akinek még a nevét sem tudtam

egyébként ma már alap facen, hogy ha egy suliba jártok, akkor ismerősök vagytok

igaz az utcán elmentek egymás mellett köszönés nélkül...

2013. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 nagylzs ***** válasza:

Én a következők egyikét gondolnám:


* Akar valamit. (Közben a kinézetétől és más tulajdonságaitól függően eszembe juthatna hogy "remélem szex", akár még bevillanna egy két ágy jelenet is amit gyorsan kitakarítanék a fejemből)


* Milyen kedves.


* Talán csak meglátott és rámnyomott mert szeretne sok ismerőst.


* Nő. (Igen, ez egy magyarázat!)

2013. nov. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!