Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

Az van, hogy van egy fiú, aki folyton piszkál. Egy másik buli szervezett, amire sokan mentünk. Az, aki csesztet azt mondta, hogyha a bulin piszkál, "büntetlenül" megüthetem. Piszkált, meg akartam pofozni, csak az arca helyett a fülét találtam el, nagyon erősen. Bedugult és fáj is neki. Bocsánatot kértem, miközben mindenki engem szidott, mikor már komolyan évek óta nem akad le rólam. Most üzenetbe megkérdeztem hogy van, nagyon bunkón válaszolt, össze is vesztünk. Az utolsó üzenete ez volt:

Nyugi, Márk hamarosan úgy fog táncolni ahogy én fütyülök. Még akkor is, ha figyelmezteted.

Márk a barátom :((( Félek, mit fog csinálni! Kinek van igaza? Azoknak, akik dühösek rám, és akik szerint én kezdtem, vagy nekem?(Azt is írta, hogy mennek orvoshoz, de ha valami baja van meg fogom látogatni az intenzív osztályt.



2013. nov. 17. 19:10
 1/7 anonim ***** válasza:

1. Ha azt is modta, nem kellett volna megütnöd. Ő sem gondolta komolyan.


2. Megérdemelte.


3. Ha ellened tudja hangolni a barátod, akkor ott problémák vannak. Mutasd meg neki azt az üzenetet, senki sem szereti, ha dróton rángatják.

2013. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

1. Komolyan gondolta. Miután egy durvát mondott ő állt oda, higy üssen meg.

2. Szerintem is.

3. Már írtam neki.

2013. nov. 17. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ? ( Nem szoktam ezt megkérdezni általában, de vannak kérdések, ahol elengedhetetlen )
2013. nov. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
11.(és igen, van barátom. Lehet háborogni..)
2013. nov. 19. 15:27
 5/7 anonim ***** válasza:
Talán neked, de meg kell még tanulnod pofozkodni. A nők általában profik ebben.
2013. nov. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

az emberek kegyetlenek..

soha nem cselekedhetünk úgy, hogy mindenkinek megfeleljünk..

szóval szerintem ha "Márk" igaz barátod, akkor nem fog hallgatni arra a másik fiúra, történjen bármi.

2014. jan. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát sajnos már minden a fülön vágott fiúval való veszekedésnél előjön ez, de mostmár meg sem hallgatom, mert Márk szerintem rám hallgatna
2014. jan. 19. 07:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!