Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha nem érzem jól...

Mit tegyek, ha nem érzem jól magam a lányok társaságában?

Figyelt kérdés

Ez kicsit félreérthető volt, elismerem. De nem, nem vagyok meleg.


Arról van szó, hogy én szeretek beszélgetni bizonyos dolgokról, pl. politikáról. Hát, nagyon úgy tűnik, hogy a lányok viszont nem túlzottan. Hogy polkorrekt legyek: nagyon úgy tűnik, hogy a lányok nem jeleskednek a bölcsességben.


Ha bekerülök egy 30 fős társaságba, ahol kizárólag 18 éves fiúk vannak, akkor sok a hülye, de átlagban van legalább 10, akikkel lehet beszélni. Ha bekerülök egy 50 fős társaságba, ahol frissen diplomázott lányok vannak, akkor általában közöttük egy sincs, aki tájékozott lenne.


Ezt jól mutatja, hogy 15 éves koromban a haverjaimmal kiveséztük Pol Pot politikáját. Most az egyetemen sok lány azt sem tudja, hogy hol van Kambodzsa. Gimnáziumban sem tudták, de azt hittem, hogy azért mostanra már eljutnak addig a szintig, ahol a fiúk 15 évesen tartanak :(


Ezért aztán kezd az egész elcsúszni. Beszélni már csak fiúkkal szoktam, a lányoknál már csak a szex érdekel. Persze, ez erkölcstelen, de ez van :(

Egyszerűen nincs közös beszédtémám a lányokkal.


20/f



2013. nov. 19. 13:42
1 2
 1/11 Andizsuzsi ***** válasza:
Meglepődnék, ha a 20 éves fiúk 30%-a tisztában lenne akár csak a magyar politikai aktualitásokkal. Sarkítasz, általánosítasz és rossz társaságba jársz.
2013. nov. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Én nem lepődnék meg, nagyjából ez a helyzet.

És igen: általánosítok.

2013. nov. 19. 13:50
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Fhuu de borzasztó unszimpatikus vagy a kérdésed alapján. Az meg hagyján, hogy tudom, hogy hol van Kambodzsa, de azt is tudom, hogy kik azok a vörös khmerek, hogy tudtak pár napon belül egy milliós fővárost kitelepíteni, mi volt Pol Pot terve (vissza a középkori szintre, egyebek). De ezeket is csak olyan emberekkel szeretem megbeszélni, akik nem nézik le azokat, akiket ez nem érdekel, nem tájékozott a témában. Akkor én nézzelek le téged, mert esetleg nem tudod, ki volt VIII. Henrik első felesége, vagy nem vagy tisztában Írország történelmével vagy bármi egyéb? (Persze tudom, most gyorsan megwikized, nehogy beégj.) A tudást össze lehet lexikonokból szedni, de az intelligenciát, empátiát nem!


22/L

2013. nov. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Lányokkal (és fiúkkal se) nem csak a politikáról kéne tudni beszélgetni....


Hát, lányoknál csak szex nem para ha vevők rád.

2013. nov. 19. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

14:17 -

Te viszont szimpatikus vagy a válaszod alapján. Látod, veled tudnék ilyen dolgokról beszélni. Azonban sajnos nem ez a jellemző.

Én nem gondolom, hogy lenézném azokat, akik nem jártasak ezekben a témákban. De mégis mit kellene tennem? Én is beszéljek azokról a témákról, amikről ők? Mert arra képtelen vagyok.


"Persze tudom, most gyorsan megwikized, nehogy beég"- ilyet soha nem tennék. Azonban érdekes, hogy ezt hozod fel, ugyanis valamelyik oldalon amellett érveltem, hogy a Wikipédia csak rontott a fiatalok tudásán, ugyanis elkényelmesedtek miatta. Ott meg az volt a baj, hogy ezt mondtam.


14:18 - persze, nem csak politikáról. Csak azért nem lenne baj, ha értenének hozzá. Akkor lenne vmi egyensúly, tehát én is beszélnék arról, ami őket érdekli, ők is arról, ami engem érdekel, és akkor jól érezzük magunkat. Most azonban az a helyzet, hogy a témák nem túl változatosak.

2013. nov. 19. 14:40
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a barátaiddal beszélgess politikáról, a barátnőddel pedig másról. Páromat érdekli a számítástechnika, nekem viszont magyarázhat akármennyit a programozásról, nem is fogom igazán érteni, meg nem is érdekel. Beszél arról azokkal, akik szeretik ezt és értenek hozzá, velem pedig egyéb dolgokról (pl. filozofálgatás, pszichológia... stb.)

Feltételezem, nem csak a politika érdekel, vagy ha igen, az elég unalmas lehet.

2013. nov. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Téged csak a politika érdekel, semmi más?
2013. nov. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
A politika csak példa volt
2013. nov. 19. 15:05
 9/11 anonim ***** válasza:
hát? mi az ami még érdekel és beszélgetnél róla de a lányokat nem?
2013. nov. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Biztos van olyan téma, ami mind a lányokat mind téged érdekel. Engem pl. nagyon érdekel a történelem, háborúk, népirtások, nyelvek, etológia, de spec. barátomat inkább a matematika és a reál tárgyak érdeklik, amik engem nem igen. (Na jó, azért igyekszem abban is jártas lenni, de nem köt le annyira.) Mégis jól megvagyunk, mert az ember a kapcsolatában azért általában nem a politikáról beszélget, hanem a mindennapi történésekről, örömökről, problémákról, és sokkal fontosabb az, hogy a kedvesem meghallgasson, mint tudja hogy Pol Pot Franciaországban tanult.

Szóval visszavonom: nem vagy annyira unszimpatikus, inkább még éretlen, nincs még a helyén a fontossági sorrend. Azért remélem, megtalálod majd a párod, aki nem csak szexre kell.


22/L

2013. nov. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!