Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Félek, hogy őt is...

Mit tegyek? Félek, hogy őt is elveszítem!

Figyelt kérdés

Végzős lány vagyok. Az elmúlt ~1 évben jóban lettem egy évfolyamtársammal (fiú). Nagyon hasonlóak vagyunk, sokat beszélgetünk. Ő az egyetlen jelen pillanatban, akinek bátran merem azt mondani, hogy 'végigsírtam az egész estémet, nagyon rossz állapotban vagyok, segíts'. Nagyon 'egymásra találtunk'. Talán tetszünk is egymásnak...


Egy gond van: nem akarom elveszíteni. Valószínűleg ő Pesten fog tanulni, én pedig maradok itt. Kétlem, hogy érettségi után valaha fogunk találkozni... Bele sem merek gondolni. Félek neki erről beszélni.


Mit tegyek? Nem akarom őt is elveszíteni!



2013. nov. 19. 16:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ne hülyéskedj, ha egyszer jóbarátod, akkor beszéld meg vele ezt is. Nyuggodtan felhozhatod a témát, hogy mi lesz jövőre, mert megkedvelted, aggaszt a gondolat, hogy a távolság szétszakítja a barátságotokat, jobban éreznéd magad, ha már most megegyeznétek, hogy mondjuk havonta legalább egyszer egyikőtök elutazik a másikhoz. Valahogy így.
2013. nov. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!