Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Felek, hogy igy...

Mit tegyek? Felek, hogy igy elveszitem a barataim.

Figyelt kérdés

Szoval most a kozepsuliba nagyon sok uj baratom lett es nagyon szeretem oket. De mindenki az a fajta aki este jar a varosba (ez azt jelenti, hogy 8-9ig vannak bent tehat azert nem olyan sokaig) en nagyon szivesen mennek, de anya nem enged soha. Nem innek es nem cigiznek a tobbiek se azert mennek, hanem beulnenk valahova beszelgetni meg ilyenek.. Mindig hivnak es mindig ki kell talalnom valamit, hogy miert nem jo.. Viszont ok szerintem ugy erzik, hogy nincs kedvem hozzajuk. Mit tegyek? En mennek, de hat..:(

15L


2013. okt. 31. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Anyukáddal beszéld meg,szerintem vagy már elég nagy ahhoz,hogy elmenj velük bulizni. Ha meg anyukád esetleg mégse adná be a derekát akkor marad a barátaidhoz az őszinteség.
2013. okt. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De meg csak nem is buliba mennek! Amugy a belvarostol kb. 10percre lakok busszal meg kb. 2 perc seta. Na most a varosba sokan vannak a buszon is. Az a 2perc seta meg semmi es nem veszelyes kornyek.
2013. okt. 31. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Írj privátot. Elmondom ott mi lehet a probléma.
2013. okt. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!