Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Kathy Reichs könyvei közül...

Kathy Reichs könyvei közül melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik kettőt érdemes elsőként megrendelni? Melyik a legizgalmasabb?

2013. nov. 20. 18:46
 1/3 anonim válasza:

Most végeztem a Fertőzöttek-el, de szerintem nem éri meg megvenni. Olyan gyorsan zajlanak az események, hogy egy perc nyugis rész sincs benne. A könyv kb. háromnegyedénél olyan érzés tört rám, mintha kényszerből írná, mintha felhagyott volna az eredeti tervével a könyv végét illetően és kitalált egy lerövidített verziót. (ami egyébként SZERINTEM nevetségesen szar lett:D)

Kathytől ezt az egy könyvet olvastam, nem tudom, hogy magam az írónő stilusa, vagy csak ez a könyv volt ilyen..

2013. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

a Csont és vér(másik címén Holtak nem beszélnek) az első. most végeztem vele és egyszerűen nem tudtam letenni, imádom.

a második része a Csont és bőr (Minden napra egy halott)ez is hihetetlenül jó. ebben a két könyvben nem csalódtam, de lehet ez a Dr. Csont iránti rajongásom miatt van. Mindenesetre a Temperance Brennan-sorozatot szerintem mindenképp érdemes megvenni! :)

2014. jan. 13. 15:40
 3/3 anonim válasza:
Te a könyveket hol vetted/rendelted?
2014. jan. 21. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!