Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Mit csináljak anyámmal?

Mit csináljak anyámmal?

Figyelt kérdés
Szóval az van, hogy én Keszthelyi vagyok és megismerkedtem egy Erdélyi sráccal... Megtaláltuk a közös hangot és hosszú beszélgetések után összejöttünk... Minden nap órákat beszélünk vagy chatelünk és nagyon szeretem őt!!! És megmutattam a srácot anyámnak, akinek nagyon nem szimpatikus és nem nézi jó szemmel ezt az egészet... A múltkor véletlenül bejelentkezve hagytam a skypeom és anyám elkezdett "szakító üzeneteket" írni a srácnak... Hogy anyám ne piszkáljon tovább, azt mondtam neki, hogy szakítottunk (ez nem igaz). Ezután megnyugodott... De van itt egy kis bökkenő... Egy hét múlva tudnánk találkozni (én és a srác) Pesten. Csak az a baj, hogy anyám nem enged el magamba Pestre (amit megértek) de nem tudom, hogy mi lenne a megoldás...Ha anyám megint meglátja "őt" akkor nem fog békén hagyni ... De már nagyon hiányzik... :/ Legutóbb szeptemberbe találkoztunk.. :/

2013. nov. 23. 12:45
 1/7 A kérdező kommentje:
15L
2013. nov. 23. 12:46
 2/7 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? A fiú hány éves? Mi a gondja vele pontosan, balhés srác? Kicist durva, hogy szakítós levelet írt a te nevedben... o.O Ugye lecseszted rendesen?
2013. nov. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én 15 a srác 16 éves... Nincs vele konkrét baja, csak egyszerűen neki nem szimpatikus (szerintem csak attól félt, hogy olyat csinálok, amit később megbánok) Igen rendesen kiakadtam, amikor megláttam, hogy anyám mit csinál... :(
2013. nov. 23. 12:50
 4/7 anonim ***** válasza:
Hazudozni nem éri meg. Én is csináltam ilyet fiatalabb koromban, de ha lebuksz, nem fog többet megbízni benned. És a lebukás szinte garantált. Ülj le vele, mondd meg neki, hogy van eszed, tudod mi hogy merre, elvére anyukád nevelt fel. És kérd meg határozottan, hogy ne cselekedjen a te nevedben, neki ez hogy esne fordított esetben. Szerintem az őszinteség kifizetődőbb.
2013. nov. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
utolsó: igazad van, és hidd el, hogy próbáltam vele beszélni... :(( Még egy próbát megér, de ha megtudja nem fog elengedni.. :(((
2013. nov. 23. 13:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Édesanyádnak már van annyi élettapasztalata, hogy felfogja, 15 évesen a Keszthely-Erdély bitang nagy távolság és pár évig még biztosan nincs jövője a dolognak. 15 évesen meg a távkapcsolat nem igazán normális dolog.
2013. nov. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Reálisan nézve felnőtt fejjel ez tényleg egy felesleges időpazarlás ,egy fiatalkori fellángolás. Semmi értelme és garantált ,hogy hamarosan vége lesz. De úgyis csak a saját kárukból tanulnak a tinik.
2013. nov. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!