Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért kell a "sötétebb bőrűekn...

Miért kell a "sötétebb bőrűeknek" folyamatosan beszólogatniuk a magyaroknak?

Figyelt kérdés
Furán fogalmaztam meg, de nem akartam rasszistának tűnni. Nem vagyok ugyanis az, külföldön éltem sokáig, jártam iskolába kínaiakkal, japánokkal, négerekkel, pakisztániakkal, stb stb. Mindegyik rendes volt és kedves és aranyos. Nem vagyok fajgyűlölő! DE! Már a sírógörcs kerülget, hogy végig megyek az utcán anyukám munkahelyéhez és romák folyton beszólogatnak. Ma is: "Nézd már ezt a mocskos k. vát, hogy teszi magát". "Rák egye ki a p. csáját" "Megb. szlak g. cis k. va". Had ne soroljam. Jelzem egy térdik érő fekete kabát volt rajtam, egy farmer meg egy csizma. Szóval még csak kihívóan sem néztem ki. Elegem van belőlük. Mindig azt hiszem, hogy én vagyok a gonosz és adjak nekik esélyt, de mind ilyen, akit ismerek, vagy akivel találkoztam. Egyik sem kivétel, sajnos. Hányingerem van tőlük, el akarok innen menekülni. Alig várom, hogy újra külföldön élhessek. Pedig szeretem Magyarországot, de ettől rosszul vagyok, elüldöznek innen. 23/N (PS: Aki azt meri mondani, hogy az én hibám, vagy túl raszista vagyok, annak azt kívánom, hogy költözzön közéjük).

2013. dec. 3. 11:55
 1/9 anonim ***** válasza:
96%
mert primitiv allatok, nincs miert elvarni tolluk hogy normalisan viselkedjenek..
2013. dec. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem szóltam vissza nekik semmit. Annyira nem méltattam őket. Jól tettem, vagy meg kellett volna védenem magam?
2013. dec. 3. 12:13
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Jól tetted. Ezeket a primitív állatokat csak lemészárolni lehet, mert a szép szóra nem figyelnek. Sajnos. Durva kijelentés, de igaz.
2013. dec. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És még ők vannak felháborodva. Éltem Angliában sok évet, a kutya nem szólt hozzám, de a más rasszba tartozókhoz sem. Nem kötöttek belém soha, pedig volt, hogy késő éjszaka mentem haza, és nagy városról beszélek. (Manchester). Jártam már sok országban (hosszú történet, szüleim munkája miatt) és még sehol ilyet nem láttam, ami itt van (kivéve Románia). Ez elszomorít. :( Nem értem, miért ilyenek????
2013. dec. 3. 12:36
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon megértelek, kedves kérdező. A probléma, amit írtál, sajnos valós, igaz. És még csak ötletünk sincs, mit tehetnénk ez ellen. A tolvaj, a gyilkos ellen van törnvény, neveletlen, undorító tahóságra nincs. Én is hallottam ilyen beszólásokat és a stílus tényleg egy bizonyos embertípusra utal. Mert lehet. Mert szabad. Mert senki nem mondja, hogy ne. De te ne mondd! Kerüld el őket inkább!
2013. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is jártam dettó így mint Te! Teljesen normális öltözékben voltam mégis beszólogattak.

Sőt!

Egyszer (ez még nyáron volt) a barátnőméknek segítettem a lakásfelújításban, (már amennyire tudtam).

Kb. 3 utcára laknak tőlünk.

És hát nem akartam náluk öltözködni meg vissza, stb, így átmentem egy elég használt pólóban, egy "nem nőies" rövid nadrágba, és egy igen használt sportcipőbe (hát amiben ugye otthon is takarít egy ember).

Hát ne tudd meg!

Most meg leszbi, meg minden hozzá hasonló jelzőkkel illettek, meg milyen undorító vagyok, meg nem vagyok képes adni magamra és még sokáig sorolhatnám.


Tehát röviden: Teljesen mindegy milyen ruhában vagy, mit csinálsz, úgyis be fognak szólni.

2013. dec. 3. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenek mellett nevetve el kell menni, majd hangosan hálát adni Istennek, hogy neked két agysejtnél többet adott. Ezzel elég keményen visszavágtál, de nekik nem fog leesni, mit mondasz, annyira buták, így nem fognak bántani. :)
2013. dec. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
mert cigányok,nem pedig emberek.Ez ilyen egyszerű.:D
2013. dec. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Benne van a vérükben. Primitívek.
2014. jan. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!