Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Folyamatosan romlik a kapcsola...

Folyamatosan romlik a kapcsolatom a legjobb barátnőmmel, mióta megtudta, hogy egy srác udvarol nekem. Mit tegyek, hogy megbékítsem? Vagy a barátság, vagy a szerelem?

Figyelt kérdés

A világ legjobb barátnője volt míg nem szerzett tudomást a srácról. Még csak nem is járunk, de már balhé van. Semmivel sem változtam meg a barátnőmmel szemben, ugyan annyi időt töltünk együtt, ugyan annyi figyelmet és szeretetet kap tőlem mint eddig. Mégis azt látom minél komolyabbra fordul a sráccal, ő annál jobban távolodik tőlem. Hozzáteszem még csak nem is beszélek neki a fiúról pont ezért mert tudom h rosszul esik neki... Miért viselkedik így?


18/L


2013. ápr. 7. 20:51
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny?
2013. ápr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Férje, családja van... Rám lenne féltékeny?
2013. ápr. 7. 20:59
 3/10 Biró Vikikeee válasza:
pont ez az,bizonyára neki is tetszik a srác! és ezért nemtudja elviselni ezt..de egy igazi barát nem tenné ezt!! :// hanem mosolyogva örülne a barátnője boldogságának! :)) De gondold át hogy szereted-e a srácot annyira hogy megszűnjön egy olyan barátságod amit nem szeretnél!! azt csak te tudod..gondold át..akárhány jó pasit találsz a földön..de nem minden utca sarkán igazi barátot!! :) Gondold át hogy melyik számít jobban neked!! :))))) csak jó döntést hozz..amit nem fogsz megbánni! :)
2013. ápr. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a vicces, hogy ő nem is ismeri a srácot! :)
2013. ápr. 7. 21:04
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A baratodra feltekeny; azelott valoszinuleg te voltal neki az "egyetlen" akivel mindent meg tudott beszelni, akivel bensoseges kapcsolata volt; es nem tetszik neki, hogy egy masik ember is hasonloan fontos lett neked.


Az ilyen nem igazi baratno; ha az lenne, akkor orulne, hogy van valakid.

2013. ápr. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem lenne lényegesen egyszerűbb, ha megkérdeznéd tőle?
2013. ápr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Megtettem! De nem tudta "megindokolni"... Vagy nem akarta.
2013. ápr. 8. 15:01
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Rád féltékeny, nem a srác kell neki.

Fél, hogy elveszíti a barátságotokat. Mivel nem tehet a dolog ellen, próbálja elvágni a kapcsolatotokat.


Igazán nem tehetsz érte többet mint eddig. Ha tényleg nem hanyagolod, és látja, hogy ugyanolyan fontos neked a barátságotok, akkor egy idő után talán megbékél. De személyiségfüggő a dolog.

2013. ápr. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. ápr. 8. 20:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én "barátnőm" anno ezt elegánsabban megoldotta: első randim volt a sráccal, másnap már nem köszönt a csaj... :) Azóta már van barátom, és mivel osztálytársak vagyunk, hallja, ha mesélek róla, és teljesen ki van akadva, hogy neki még mindig nincs senkije.
2013. ápr. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!