Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Szerintetek van ennek értelme,...

Szerintetek van ennek értelme, realitása 28 évesen?

Figyelt kérdés

Úgy érzem, végtelenül elb*sztam az életem. Nem csak a munkámat utálom, de az egész szakmámat is, ráadásul épp csak annyit keresek, hogy túléljek.

Arra gondoltam, hogy újra érettségizem és elkezdek valami főiskolát. Ez sok év, bőven elmúlok már 30, mire végzek vele. Szerintetek van ennek értelme, gyakorlati értelme? Ennyi idősen visszaülni az iskolába? Meggyőződésem, hogy diploma nélkül csak vegetálni lehet, hacsak nincs az embernek őrült nagy szerencséje.


2013. dec. 9. 14:53
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én ezerszer megbántam, hogy diplomát szereztem és nem egy jó SZAKMÁT!!!
2013. dec. 10. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ezt én is megbántam!!!

Most gürizhetek a diplomámmal napi 10-12 órát, minimálbérért, és ráadásul, ha esetleg valami gond van (esküszöm, hogy ez a mai nem az én hibám volt, csak én vettem észre most!!!) még veszekednek is velem, és a fejemhez vágják, hogy ennyit sem érdemelnék.

Ha én hibázok, mindig elismerem, de ezt most csak észleltem...

2013. dec. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!