Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Ló helyett szamár? Mik az...

Ló helyett szamár? Mik az ismérvei ha ló helyett szamár valaki? Honnan lehet tudni? Vannak jelei?

Figyelt kérdés
2013. dec. 13. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Mármint arra a mondásra gondolsz, hogy ha nincs ló, jó a szamár is?
2013. dec. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Makacs, szürke, nagyobbak a fülei és kisebb a farka.


Hülye kérdésre nincs egyéb válaszom.

2013. dec. 13. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem fejtenéd ki?
2013. dec. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pl.hogy egy " szamárral" szemben csak elvárások vannak!

Ha nekem csak pótlék valaki, nem töröm magam azért, hogy neki is jó legyen, nekem legyen jó és kész.

A pótlék vagy belemegy ebbe vagy továbbáll.

2013. dec. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én már sokszor voltam ló helyett szamár és nekem is csak ilyen barátaim voltak. Mindannyiunknak rossz gyerekkora volt, menekültünk otthonról is, az iskolából is, mert ott is többnyire lenéztek, meg kiközösítettek minket...úgyhogy valakibe kapaszkodni kellett és tök jó, hogy ott voltunk egymásnak. Hiányoznak is, pedig tudom, hogy nem voltak igazi barátok. Inkább olyanok voltak, mint a testvéreim. Az ő életük viszont mind tönkrement, mert nem tanultak, nem tettek semmit, nekem meg mindig is fontos volt a tanulás, úgyhogy mivel más irányba mentünk, ezért elváltak az útjaink. Ők találtak más szamarakat, nekem meg már igazi barátok kellenek. Amúgy én állandóan azt érzem, hogy ló helyett szamár vagyok, hogy sose én vagyok az első, mindig van egy nálam fontosabb személy, akiért én feláldozható vagyok. Sosem én vagyok a legjobb. Ez mindig is így volt. Kivéve a két bolond barátnőmnél, akikkel mindhárman szamarak voltunk. Legalább ők úgy tettek, mintha becsülnének valamire, még akkor is, ha hazudtak, de azért jó érzés volt az illúzió, hogy van, akinek fontos vagyok.
2013. dec. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!